Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanásokra milyen belsőleg...

Nem dávid kérdése:

Pattanásokra milyen belsőleg szedhető vény nélküli gyógyszerek vannak? SOS

Figyelt kérdés
2012. márc. 2. 22:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Homeopátiás szerekhez mit szólsz? Ha elmész és elmondod, hogu ilyen h.p. szert keresel, lehet, tudnak segíteni. :) Nagyon sok h.p. szer van ami a belső gyulladás csökkentő, nekem pl sokat segített az inszalagok gyógyulásánál. :)
2012. márc. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%
Minden gyógyszernek van, nem is kevés mellékhatása. Ez a későbbiek során elég sok máj és vese problémát okoz. Miért nem veszel a DM-BEN, vagy a Medilinében magyar szabadalmat, a Vermix szárító keveréket.Ne vacakolj a gyógyszerekkel, használd ezt a több ezer fiatal bőrét már meggyógyító keveréket.
2012. márc. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

SAjnos minden kenöcsöt próbáltam még recepteseket is de semmit nem értek :S


Cink tablettáról halottam hogy segit talán

2012. márc. 2. 23:22
 4/12 anonim ***** válasza:
Én cink tablettát szedek már több, mint egy hete. És úgy vettem észre, hogy szebb lett a bőröm.(nem jönnek új pattanások, a meglévőket pedig kenegetem, hogy leszáradjanak) Szerintem próbáld ki te is:)
2012. márc. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
kösz
2012. márc. 2. 23:52
 6/12 anonim ***** válasza:
53%
Ha komolyan pattanásos vagy akkor a cink (Zn)nem használ. A Vermix szárítókeverék nem kenőcs, hanem felrázandó folyadék. Csodálatosan eredményes. A kozmetikánkban minden arctisztítás, tehát nyomkodás után feltétlenül ezt használjuk. Kozmetikus Kati
2012. márc. 3. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Ha komolyan pattanásos vagy akkor a cink (Zn)nem használ. A Vermix szárítókeverék nem kenőcs, hanem felrázandó folyadék. Csodálatosan eredményes. A kozmetikánkban minden arctisztítás, tehát nyomkodás után feltétlenül ezt használjuk. Kozmetikus Kati



Annyira nem vagyok pattis csak minden nap előjön egy-két kinyomható. de sajnos valami belső szer kell mert külső szerekbe már nem hiszek.

2012. márc. 3. 10:23
 8/12 anonim ***** válasza:
Akkor olyasmi arctisztító kellene neked, ami szárít.. pl erre a szappan kifejezetten jó, csak arra figyelj, hogy hidratáld utána a bőrödet valami könnyű hidratálóval. És felejtsd el az alapozókat meg púdereket... aludj sokat és szép bőröd lesz:) Hidd el, használ, nekem is csak piroska előtt szoktak előjönni:)
2012. márc. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
kipróbálom köszi
2012. márc. 3. 11:09
 10/12 Ortyika válasza:
akinek Nagyon nagyon patanásos a bőre,menjen bőrgyógyászhhoz,és kérdezze a ACNENORMIN tablettát,remélem Magyarorszégon is kapható(én felvidéki vagyok),sokáig kell szedni,és erős gyógyszer ,de megérte :)
2012. márc. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!