Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milen házilag elkészíthető...

Milen házilag elkészíthető arcpakolást tudtok?

Figyelt kérdés
2009. jún. 8. 14:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Pl egy kis élesztőt vízzel kicsit folyósra csinálsz, és rákened az arcodra. azt hiszem a zsíros bőrre jó. Én egyszer csináltam, de jó móka volt, ahogyan rászáradt az arcomra :P
2009. jún. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi:) kipróbálom:)
2009. jún. 8. 15:12
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Kiscsit pontosítanám és kijavítom, amit az első hozzászóló írt. Ennek a neve élezstőpakolás és nem vízzel , hanem langyos tejjel kell összekeverni, úgy hogy az állaga ne legyen nagyon híg, de ne legyen túl sűrű sem,vagyis fel lehessen kenni az arcra.Megszáradás után le lehet vízzel és tejjel is mosni.

Egyébként nem mondhgatnám, hogy zsíros arcra való, hanem inkább kimondottan gyulladt, pattanásos arbőrre.

Én anno használtam rendszeresen és bevált:)

De ha beírod a google-be,házi arcpakolások szót, kiad sokat.

Ez egyszerűbb.

2009. jún. 9. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!