Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Revalid kapszula tapasztalatok?

Revalid kapszula tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Szeretném kipróbálni és kíváncsi vagyok, hogy aki használta annál milyen eredményt ért el :)
2012. márc. 2. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a hajam miatt kezdtem el szedni,mert elkezdett hulldogálni.A hajammal semmi sem történt,viszont az addig erős és viszonylag rugalmas körmein sz@rrátörtek,száraz,lemezesedő valamik lettek.Gyorsan abba is hagytam,illetve nem vettem új dobozzal.Mástól is hallottam már hogy megmaradtak,mert nem szedte tovább,és otthon állnak az akciós beszerzésből maradt dobozkák.De lehet hogy neked bejön.
2012. márc. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nem hallottam jókat róla az ismerősöktől. Többen hányingerre panaszkodtak a szedésekor, és nem is jött be senkinek olyan nagyon.
2012. márc. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát akkor ezzel nem próbálkozom :S
2012. márc. 3. 10:02
 4/5 anonim válasza:
Én már egy jó ideje szedem, és a hajam sokkal erősebb, fényesebb és szebb lett, ja és nem hullik egyáltalán! Szerintem, nyugodtan megpróbálhatod, ha nem jön be abbahagyod. Nekem nagyon sokat segített, és hízni sem híztam tőle. Ja és napi egyet szedj belőle!
2012. márc. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Keresztes Ramóna válasza:
Nekem nagyon régóta hullik a hajam, szedtem Revalidot, amíg szedtem nagyon jó volt..de ahogy kiürült sajnos ugyanolyan lett..:(
2012. márc. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!