Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez milyen hajszín? És főleg...

Ez milyen hajszín? És főleg milyen hajfestékkel kellene a sötétszőke hajamat befesteni, hogy ilyen legyen?

Figyelt kérdés
2012. márc. 1. 19:28
 1/3 A kérdező kommentje:
2012. márc. 1. 19:28
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát középszőke-szerű, de ebben több melír szín is van. Tehát nem mondhatom rá, hogy egyöntetűen középszőke, de hamvas természetes szőkével ami kb. 9.1 színmélységű talán próbálkozhatnál, de amúgy szerintem ez egy -"kiszőkített hajra ráfestett hamvasközépszőke színező, ami már kopik" -kinézete van...
2012. márc. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Végigjártam a drogériákat, leginkább ezt a színt találtam hasonlónak: [link] Ahogy te mondtad, esetleg egy 'kikopott' állapotban. :) Valami hasonlót szeretnék, csak olcsóbb hajfestékben, mert 3ezret nem akarok erre kiadni :S
2012. márc. 3. 12:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!