Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen frizurám legyen a...

Milyen frizurám legyen a tablófotózáson?

Figyelt kérdés
Valami olyasmit szeretnék, amit otthon is könnyen el lehet készíteni. A hajam kb. a lapockám alá ér, hullámos(sajnos néha össze-vissza áll), vékonyszálú, fokozatosra van vágva. Sajnos nem tudom ügyesen használni a hajvasalót és a göndörítőt. Milyen termékeket ajánlotok és hogyan készítsem el? Milyen legyen a frizurám?
2012. márc. 1. 14:43
 1/8 anonim válasza:
Fodrászhoz nem tudsz menni? Az mégiscsak biztosabb.
2012. márc. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Uuuu, menj el fodrászhoz, én anno otthon csináltam meg a fru-frumat, meg magam vágtam a többit is, úgy néztem ki mint eg idióta. Igaza van az elsőnek, nem éri meg megkockáztatni, pár ezerért is vágnak jó hajat.
2012. márc. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Elnézést, rosszul fogalmaztam meg a kérdésem, nem szeretnék vágni belőle. Mikor menjek el fodrászhoz, ha reggel 8-ra kell menni? Gondolkodtam azon, hogy előtte egy nappal elmegyek, és akkor a fodrász beszárítja, de ha alszok, akkor tönkremegy, nem?
2012. márc. 1. 15:05
 4/8 anonim válasza:
Reggel 8-kor lesz a fotózás? :/
2012. márc. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
aha 1-2. órában :(
2012. márc. 1. 15:22
 6/8 anonim ***** válasza:
Sok fodrász ilyenkor elvállal 6-tól is. Érdemes megkérdezni a tiedet, vagy esetleg vmilyen ismerősét (akinek jó haja van).
2012. márc. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Előző nap menj el fodrászhoz.:) Én is úgy mentem anno, nekem is kb olyan hosszú hajam van, ráadásul hullámos/göndör. Beszárította és kivasalta, másnapig simán benne maradt! :-) Szerintem ne menj reggel fodrászhoz, mert akkor nem biztos, hogy kitudod magad aludni.
2012. márc. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm, akkor azt hiszem fodrászhoz fogok menni :)
2012. márc. 4. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!