Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ajak piercinget szeretnék,...

Ajak piercinget szeretnék, tudnivalók?

Figyelt kérdés

Nem vagyok otthon a témában, de már régóta szeretnék. Érdekelne, hogy a gyógyulási ideje mennyi, mit lehet fogyasztani mit nem, cigi az káros a gyógyulására? Vissza kell menni miután kiszúrták, honnan tudom hogy baj van vele meg ilyenek érdekelnének :)


Köszii 16/L


2012. febr. 28. 13:40
 1/2 anonim ***** válasza:
2 hét a gyógyulási ideje. Nem ajánlatos tejtermékeket fogyasztani! (Nem cigizek szóval erre a kérdésre nem tudom a választ.) Először egy hosszabb piercing szárat tesznek be, amit 2 hét múlva cserélnek, max ezért kell visszamenned, de nem olyan fontos mert te is meg tudod csinálni. Baj nem sűrűn van vele, főleg ha nem az egyik barátnőd csinálja ;)
2012. febr. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem szokták javasolni az alkohol fogyasztást és a cigit sem. Bár én végig dohányoztam, de ez egyénfüggő is, gondolom. Nekem is 2hetet mondtak gyógyulásra,de az én bőröm szuper gyorsan gyógyulhat, mert egy hét után már semmivel sem kellett kenegetni, és érzékeny sem volt. Tejtermék nem ajánlott de a kefirről szintén nem tudok leszokni, így hát... Semmi komplikációt nem okozott,de mint mondtam ez nyilván egyénfüggő. És ha vlmi gixer van a pc körül abban biztos lehetsz, hogy meg fogod érezni. Abban az esetben go vissza a piercingeshez.
2012. febr. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!