Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rózsa-lepke tetoválás színesbe...

Rózsa-lepke tetoválás színesben vagy feketében mutatna jobban? A gerincemre lesz.

Figyelt kérdés
2012. febr. 28. 12:32
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem ne tetováltass lepkét :D Amúgy nekem a fekete tetoválások tetszenek ezért ezt javaslom :)
2012. febr. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi,akkor valami más ötlet,h mit tetováltassak?
2012. febr. 28. 13:00
 3/5 anonim válasza:
A lepke és a rózsa is szerintem szebb színesbe!
2012. febr. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

2. válaszoló vagyok!

Most látom mit írtál....

Így ne tetováltass!Ha hasadra csapva viszed a mintát nagy az esélye hogy megbánod!

Nekem 2 tetoválásom van és mind a kettőn éveket agyaltam és örülök neki!

Nem egy olyan ismerősöm van aki csak divatból ment tetováltatni hasra ütve és most bánják!

Nem kioktatni akarlak de egy normális tetováló el is zavar ha így akarsz tetováltatni!

Ez egy élet!Olyat tetováltass amit nem bánsz meg soha!

2012. febr. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
teljesen egyetértek az előzővel. csak akkor tetováltass, ha komolyan gondolod, ne csak egy hóbort legyen, mert elég drága lesz eltüntetni évek múlva, amikor már bánod az egészet.
2012. febr. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!