Egy jó kis frizura?

Figyelt kérdés
Sajnos olyan hajtípusú vagyok, hogy se nem egyenes se nem göndör, ilyen semilyen:( Nagyon sokszor mosok hajat mert felül hamar zsírosodik, de alul viszont száraz és töredezik, nem szoktam vasalni sem megszárítani, semmit! A sok hajmosástól is biztos töredezik, de ennyire azért nem kéne. 1-2-szer kivasalnám úgy eltörne, mint másnak 1-2 hónap alatt:( Nemtudom mit csináljak már vele, nem áll meg sehogy. Tudna valaki valami jó frizurát linkelni, amit könnyű elkészíteni vagy nem is kell vele nagyon mit csinálni? Ja és váll felettit nem szeretnék mert akkor a vége kifelé kunkorodik. Az biztos hogy nem a hajammal lettem megáldva! :)

2012. febr. 24. 22:55
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!