Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi történik ha világos rézvörö...

Mi történik ha világos rézvörös hajra szőkét festek?

Figyelt kérdés

Szőke voltam most befestettem világos rézvörösre, de nem tetszik annyira, vissza szőkíteném magam, de végülis azt se bánnám ha ilyen vöröses-szőkés aranyszőke árnyalatú lenne, csak ne vörös hanem szőke.

Mivel eléggé kopik ez a vörös most a hajamból, ha 2-3 hét múlva ráfestek egy szőkét az fog látszani? Vagy mit lehetne vele csinálni?


2012. febr. 23. 19:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmiképp ne fess rá szőkét! A vörös hajam még szívatás után is vörös foltos maradt, egy sima festéktől meg aztán végképp nem várnék semmi jót...
2012. febr. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Most olvasok erről a colour b4-ről, vajon beválna?
2012. febr. 23. 20:02
 3/7 anonim ***** válasza:
Semmi,rézvörös voltam az eredeti szőkét akartam vissza,hiába kentem én rá bármilyen szőkét semmit nem csinált.Utánna a fodrász leszívta és kétszer kellett akkor is átfesteni,hogy teljesen eltűnjön.
2012. febr. 24. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem rózsaszínes lett tőle a hajam. a rézszín kikopott, utána festettük szőkével, szóval semmiképp sem festetném be. nekem három szívatás alatt tűnt el ez az árnyalat, és igazából most, majdnem egy év után mondhatom rá, hogy még az árnyalata sem sárgás (bár nem mertem nagyon szívatni, mert elég vékonyszálú meg érzékeny a hajam).
2012. febr. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ha fested akkor vegyél a festék mellé sapkát is mert olyan leszel mint egy foltos szalamandra én tapasztalatból beszélek!!
2012. febr. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem segítene a Colour B4 mert az a célja, hogy az eredeti hajszínedet visszaadja. Egyértelmű hogy nem az eredeti hajszínedet szeretnéd, ráadásul a szőkített hajjal nem is tudna mit kezdeni.
2012. febr. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, én azt hittem a Colour b4 az előző színt állítja vissza, legalábbis a youtube-n csajszinak vörös csíkok voltak a szőkített hajába, és a vöröst szedte le, a szőke megmaradt, ezért gondolom hogy a szőkére visszaszedné a vöröst, legalábbis van fenn ilyen videó is!
2012. febr. 24. 21:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!