Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valakinek van tapasztalata...

Valakinek van tapasztalata ezzel a hajfestékkel?

Figyelt kérdés

Tényleg ilyen szép színűre befogja a hajat? Vagy ha ez nem jó tudnátok ajánlani más lilás árnyaltút ami bevált?:)

[link]


2012. febr. 22. 19:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egy barátnőm ilyennel festette be a haját és nagyon jó lett neki.Nekem nagyon tetszik.
2012. febr. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
és megkérdezhetem milyen volt az eredeti hajszíne? mert nekem a sötétszőke és a barna között van. olyan semilyen
2012. febr. 22. 19:14
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanilyen színű XXL Palette volt, és ugyanolyanra fogta be a hajam, mint a képén, úgyhogy szerintem ez is tuti működni fog!:)
2012. febr. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Neki középbarna volt a haja , nem volt előszőkítés.
2012. febr. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

igen néztem az XXL-t is de nemnagyon találok, úgyhallottam már nem árulnak

na akkor csak befogná nekem is :D

amúgy zöld szemem van szerintetek illene hozzá?

2012. febr. 22. 19:20
 6/11 anonim ***** válasza:

3-as vagyok; nekem is zöld szemem van(kicsit borostyános beütéssel) és nekem nagyon bejött. Egy bajom volt vele, hogy nem tudtam hozzá sminkelni...:( (mármint nem kívánta meg a hajszín, csak a tök natúr sminket, úgyhogy ha nem nagyon szeretsz, vagy szoktál sminkelni, akkor ez a szín még "bőrkímélő" is lehet:)

Nekem sötét volt a hajam hozzá(majdnem fekete) és kicsit szívatva lett előtte, úgyhogy szerintem a te hajszíneden biztos jól fog látszani!:)

2012. febr. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

hát szeretek sminkelni de nappal csak szemcerka/tus + spirál

úgy alkalmakra szoktam erősebben de akkoris feketét. az meg gondolom illik hozzá

2012. febr. 22. 19:54
 8/11 anonim ***** válasza:
(megint és, a 3-as) Igen, csak a fekete spiráll, -tus és -cerka működött vele. Se szemhéjpúder, se rúzs, se pirosító..(vagy csak nagyon minimális, szinte láthatatlan színűek, árnyalatúak-és valljuk be egy hajszín miatt kicsit költséges lett volna nekem egy teljesen új árnyalatú sminkcucc-beújítás..:) Elég fura volt..:)
2012. febr. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ja meg még asszem a barna is használható volt vele. De se szürke, se kék, se zöld, se lila.. Furi volt!:)
2012. febr. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ja meg öltözködni is kicsit nehézkes volt vele.. Na szóval tök jó volt, meg minden, csak nekem ilyen hátrányokat vetett fel a mindennapokban.. Asszem 3 hónapig bírtam, aztán lecseréltem a színt.:)
2012. febr. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!