Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan kell helyesen használni...

Hogyan kell helyesen használni az epilátort?

Figyelt kérdés

Légyszi, segítsetek!

Eddig borotváltam a lábam, és két perc alatt bababőröm lett. Vettem egy epilátort, és néhányszor próbálkoztam vele leszedni a szőrt, nagyon fájdalmas volt, viszont amikor végighúztam a kezem a bőrömön, tüskésnek éreztem. Minden oldalról próbáltam húzgálni, de az eredmény nem tökéletes. Ráadásul tele lettem apró piros pöttyökkel.

Nektek mennyi idő alatt és hogyan sikerül szép simává varázsolni a lábatokat, bikinivonalat?

Bekenitek előtte valamivel magatokat?

Előre is köszi a válaszokat!


2009. jún. 5. 22:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Fürdés után könnyebb, és ne kend be előtte semmivel, csak utána. De ez is bele van írva a papírjába. Mint ahogy az is hogyan kell használni.

Nekem nem vált be, de csak mert ami borotvával ugye 2 perc az epilátorral fél óráig is eltart. Én meg nem vagyok olyan türelmes fajta.

2009. jún. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, köszi, igyekeztem úgy csinálni, ahogy a használati utasításban le volt írva, de eléggé csalódtam.

Szóval akkor nem vagyok egyedül?

Mert arra is gondoltam, hogy - mivel eddig borotváltam - vannak rövidebb szőrszálak is, amiket még az epilátor nem tud kihúzni (??)

Köszi.

2009. jún. 5. 22:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Én már évek óta epilátort használok,de még nem jöttem rá,hogy lehetne utána sima a bőröm. Szerintem ahogy kitépi a szőrtüszőt ott a bőr megsérül, olyan,mintha lyukak keletkeznének,igy sose lesz olyan sima,mint a borotvától.
2009. jún. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi Neked is!

Én meg hogy készültem rá, hogy milyen klassz lesz epilálás után a bőröm :))

Mert sok lánytól hallottam, hogy hetekig sima a lába, amikor így szőrtelenít.

2009. jún. 6. 21:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!