Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hátkezelésre jártok kozmetikus...

Hátkezelésre jártok kozmetikushoz? Mit csinál pontosan? Tele van fekete pötyökkel, meg pattanás nyomaival.

Figyelt kérdés
2009. jún. 5. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
nekem is tele volt az egész, és sokat szenvedtem vele, nem jártam kozmetikushoz mert ahhoz nekem hetente 2szer kellett vna. De van egy nagyon jo lemosó rá, drogériában szoktam venni, dead sea minerals SPA soapless face feeling ez van ráírva. Ez szappanmentes arcbőrregeneráló tisztító-gél,mikroszemcsés tengeri sóval. ha találsz vhol akkor érdemes kipróbálni 2000.- ft és egy hónapig elég körülbelül.nekem azota nagyon szép az arcom és a hátam is, tusfürdöként kell használni ezeken a területeken.
2009. jún. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
És ilyet hol lehet venni nekem is elég sok pattanásom van?
2009. jún. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom mondom én drogériában veszem, gödöllői vagyok, és itt, de kérdezzétek meg vhol. [link] itt van az utolsó ugyanolyan, igaz itt az van irva h férfiaknak de van lilába is, meg kékbe is és nekem nincs ráirva h férfiaknak.
2009. jún. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!