Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha valakinek van egy lyuk az arcán?

Figyelt kérdés

Nem orrlyukra gondolok meg ilyesmi, hanem arra a lyukra gondolok amelyik megjelenik valakinek az arcán miközben nevet vagy beszél. Lehet, hogy van akinek grüberli vagy gödröcske néven ismerős.

És arról mi a véleményetek ha valakinek csak az egyik oldalon jelenik meg az arcán ?:o.

Nekem csak az egyik oldalon van és sokan hívnak lyukas pofának -.-" xD.


2012. febr. 19. 19:46
 1/8 A kérdező kommentje:
A témáért bocsi de jobbat nem találtam hirtelen :D.
2012. febr. 19. 19:47
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem aranyos :D
2012. febr. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Shai-Hulud ***** válasza:
54%
Ha nem találtál jobb témát, azért nem bocsánatot kérni kell, hanem nem feltenni a kérdést! :-DD
2012. febr. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

xDD

thx. a tanácsot :P de inkább nem fogadom meg:D xD.

2012. márc. 30. 16:39
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem is csak egy oldalon van. Bal oldalon, ez elég tekintélyes, jobb oldalon csak kicsit látszik. Szeretném ha a jobb oldali is mélyebb lenne, mert szerintem nagyon aranyos, nagyon különlegessé teszi az arcot. Én csak pozitív visszajelzést kaptam a gödröcskémről :)

Azt hinné az ember, hogy a pasiknál nagyon bejön, de eddigi tapasztalataim szerint tudomásul veszik, hogy ott van és ennyi. Nincsenek oda meg vissza érte, lányok viszont nagyon tudnak irigykedni..:P

2012. aug. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nekem jobb oldalon van az osztályomban még egy fiúnak van lyuk az arcán azt hiszem neki is csaj jobb oldalon de lehet, hogy bal nem figyeltem, hogy melyik oldal xD. Én se tapasztaltam még olyasmit, hogy tetszene a fiúknak. :D. Bár.. az a magányos farkas tipus vagyok nem volt még pasim szóval nem tudom (:.

Amúgy köszi a kommentet :D.

2012. szept. 13. 00:43
 7/8 anonim ***** válasza:
Az enyém baloldalt erőteljesebb, de egyik pofazacskómon sem igazán; elég halványak, pedig el tudnék viselni szembetűnőbbeket is, szerintem tiszta aranyossá teszi a mosolyt.:D
2013. márc. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
az enyém nagyon erős ... néha még kötekednek is vele h "hééj lyukas a pofádxddd"
2013. márc. 7. 20:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!