Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A férfiak/fiúk körében bejönne...

A férfiak/fiúk körében bejönnek az olyan nők/lányok, akiknek göndör a hajuk (természetből fakadóan)? Hogyan hordjam, hogy jól nézzen ki? Milyen pakolást tudnátok ajánlani (hogyan kezeljem) a hajamra?

Figyelt kérdés

csak mert nekem eléggé göndör, és már kb fél éve, egy éve, hogy nem vasalom, és farsangra kivasaltam, utána még hétfőig úgy volt. Hétfőn sokkal többen fordultak meg utánam a suliban, és két haverom is mondta, hogy így jobban nézek ki. nekem is ami azt illeti egyenesen könnyebb kezelni, mert nem kell kétnaponta, naponta mosnom, hogy másnap jól álljon, ezek mellet nekem is jobban tetszik, de nemm szeretném vasalni, megszeretném növeszteni kb derékig érőre. most ha göndör válligér, vagy alatta kb 2cmet (hátamnál pedig kb lapockáig ér).

szóval hogy kezeljem és hordjam a hajamat, hogy jól nézzen ki?



2012. febr. 19. 00:24
 1/9 étoile et lune válasza:

Nekem is göndör, és utánam is akkor kezdtek el megfordulni, amikor elkezdtem egyenesen hordani. Lehet, hogy csak érződött, hogy megnőtt emiatt az önbizalmam. Mostanra viszont már úgy vagyok vele, hogy néha így hordom, néha úgy (egyenesítés csakis beszárítással megy nálam, a vasalótól rosszul vagyok), de inkább a göndört szeretem, most már hiúbb vagyok. :)

Én azt csinálom, hogy nem rendes fésűvel fésülöm, mert az szétszedné a fürtöket, hanem van ilyen nagy hajcsatom (igen, egy hajcsat, nem fésű), és annak az egyik felével fésülködöm. Váltogasd a választékod helyét is, az változatossá teszi. Nem tudom, milyen fejformád van, de hátra is lehet csatolni, fejed tetejére copfozni.

Ja és a lényeg, hogy mindig legyen egy formája. Göndör hajnak sok formát nem lehet adni, én lépcsősre szoktam vágatni - ritkítás nélkül.

2012. febr. 19. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 étoile et lune válasza:
Amúgy meg pasik nevében nem tudok nyilatkozni, de vegyünk példának egy kevés hajú lányt és egy nagy oroszlánsörényeset hiányos öltözékben. Ha farkam lenne, az utóbbi tetszene.
2012. febr. 19. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszönöm. #2: XD
2012. febr. 19. 11:40
 4/9 anonim ***** válasza:

én se tudok a férfiak nevében nyilatkozni csak a tapasztalataimat tudom leírni.

majdnem fenékig érő hajam van,rendkívül dús.ha vasalom akkor rendkívül jellegtelené válik az arcom,nem is áll jól az egyenes haj.visszagondolva nem is értem h régebben miért vasaltam:D

szóval mostanában hullámosan hagyom vagy göndörítő szivaccsal begöndörítem,mióta így hordom nincs olyan nap h ne bámulná meg vki a frizurámat,valamint többen próbálnak kontaktust teremteni velem,legutóbb pl pár napja a buszon is.

én azt tanácsolom h ne vasald,persze lehet h jobba áll az egyenes haj,de akkor is maximum csak minden szökőévben vasald mert rendkívül tönkre teheti a hajad.

én csak balzsammal kezelem,valamint hanyagolom a hajszárítóval való megszárítást,a vasalást is mellőzöm és a hajfestést is,szóval ezeknek köszönhetően szép egészséges a hajam.

2012. febr. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 étoile et lune válasza:
Jaja, én se hajszárítózok.
2012. febr. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Úgy látom, én vagyok az első férfi nyilatkozó -már, hogyha annak mondhatom magam 17 évesen. Nekem nagyon bejön a természetes göndör haj, de bejön a természetes egyenes is. Ha nekem tetszik egy lány, akkor nem a hajtípusa alapján ítélek, hanem az egészet; külső-belsőt nézem, ezzel most csak azt akarom mondani, hogy szerintem nem számít, hogy milyen a hajad típusa, ha jól áll az arcodhoz, stílusodhoz, akkor az főnyeremény. Lehet bután hangzik; de nem lehet, hogy azért születtél göndör hajjal, mert az illik, áll jól hozzád? :)

Egy utolsó apró megjegyzés: nálam egyáltalán nem számítana, hogy a páromnak milyen hajtípusa van (itt nem az igényességre gonndolok, az alap), csak ismerném már meg Őt.

2012. febr. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

utocsónak: majd meg ismered ;D


am azért is kérdeztem, mert olvasgattam ilyeneket még, és inkább az egyenesre voksoltak többen. :S

2012. febr. 21. 17:21
 8/9 anonim ***** válasza:

#6os vagyok


Hát most már remélem, hogy hamarosan. :P

Nézd, erre a honlapra nem egy színes réteg jár ide -vannak persze kivételek, többek között én :P-, így én nem is adnék a véleményükre. Biztos olvasgattad, hogy sok vékonyabb testalkatú lány kétségbe van esve, mert itt a fórumokon lehurrogják őket, és egyéb leminősítő jelzőkkel illetik őket, amitől elmegy még az életkedvük is. Szóval; azért mert itt a többség esetleg az egyenes hajra voksol, az nem azt jelenti, hogy ez a "globális" elvárás az embereknél. Esetleg akkor lenne hiteles, ha minimum az ország fiataljai nagy része itt lenne. Hidd el, hogy nincs olyan, hogy ideál. Mindig azt szoktam ilyenkor mondani, hogy: nekem a Piroska nagyon tetszik, de Józsika barátom nem, hogy lenyűgözve nincs tőle, hanem épp ellenkezőleg, viszont nekem az ő Juliskája egyáltalán nem jön be. Szóval minden fiúnak más tetszik, nem az a lényeg, hogy annak fiúnak jöjj be tutira, akinek minden álmod, hogy tetsszél? :P

De ez az egész olyan relatív, hogy csak na! :D

Ja, még azt akartam mondani, hogy egyedi akarsz lenni, szóval olyan, aki önmagát adja, nem tart a tömeggel, akkor a legjobb út, ha a természetes frizurádat alakítod olyanra, hogy tejesen szilárd önbizalmad legyen. Én például nagyon oda vagyok az ilyen lányokért! :) Ilyenkor szokták ezt mondani: Légy Önmagad! :D

2012. febr. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A "légy önmagad" már rengeteg ideje meg van, és egyre inkább kezd ki bontakozni, de azért kösz a tippet :D
2012. febr. 21. 17:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!