Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől van az, hogy ha szoláriu...

Mitől van az, hogy ha szoláriumozok mindenhol lebarnulok, csak az arcom nem?

Figyelt kérdés
mellékelten vérszegény vagyok és időnként vashiányos.ez mennyire befolyásolja? lehet ez az oka? és ha karotin-t szednék az hatásos lenne? előre is köszönöm
2012. febr. 15. 13:06
 1/3 anonim ***** válasza:
A szolárium nem egészséges mengy ki a napra jobban jársz!!!
2012. febr. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
És ilyenkor hol süt a nap kedves első? A nap semmivel nem egészségesebb mint a szolárium, csak úgy mellékesen. Kedves kérdező, nem tudom miért de az arcom nekem se akar barnulni, hiába kenem méregdrága szolikrémmel fakó marad. Hátha valaki tud nekünk segíteni, bocs az offért.
2012. febr. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is lassabban szokott barnulni az arcom, de idővel nekem ott is megtette a hatását a szoli.:)
2012. febr. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!