Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötétbarna hajam van. Szeretné...

Sötétbarna hajam van. Szeretnék néhány hófehér tincset, de hogyan érhetem ezt el?

Figyelt kérdés
Póthajban, vagy festésben gondolkodom. Melyik éri meg jobban?
2009. jún. 3. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:
A póthaj lehet drágább, de jobban megéri, nem teszi tönkre a hajadat, mint a festés(mivel ahoz ugye le kell szivatni:S)
2009. jún. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Várj negyven évet és majd a hófehér hajadba szeretnél néhány sötétbarna tincset... Miért kell tönkrevágni fiatalon a szép és egészséges hajatokat?
2009. jún. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Tisztelt második válaszoló! (Sajnos) nem írtam személyiségrajzot a kérdéshez, de a lényeg, hogy én mindenfajta radikális testmódosításnak ellene vagyok, ergo nem a fiatalon ötféle hajszínt viselő generációba tartozom, és eddigi életemben festetlen volt a hajam. Viszont huzamosabb ideje szeretném a fehér tincseket, természetesen a legkevesebb károsodással. Se a póthajberakásról, se a festésről nem tudok túl sokat, és mind a két verzióról mondtak már nekem pozitívat és negatívat is. Ezért kérdeztem.

De köszönöm és abszolút megértem a tanító célzatú mondatodat, csak most éppen nem jó helyre ment.

2009. jún. 3. 23:37
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem tetess bele pár tincset, hőillesztéssel. Nekem is így volt, és nagyon szerettem.

Nekem azért is volt jó, mert amúgy sincs sok hajam, így legalább lett egy kis plusz.

És így nem kell a saját hajaddal bíbelődni, pár perc alatt közéteszik a tincseket, és nem is drága. Ja és tutira olyan színe lesz, amilyet akarsz! De kérdezd meg majd lehet-e vasalni, mert barátomnak az ilyen lila tincseiből csúnya pirosas lett, a hajvasaló miatt. Némelyiket nem szabad vasalni...

2009. jún. 4. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ez lemaradt: mondjuk neked a hófehér tincseknek nem igen lesz semmi baja, max kicsit sárgásabb lehet, de ha jól megválasztod semmi gond nem lesz vele.
2009. jún. 4. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kedves harmadik válaszoló! Meg tudnád mondani, hogy mennyiért csinálták meg neked a hőillesztéses hajfelrakást?

Egyébként vasalásra nincs szükség, mivel olyan szögegyenes a hajam, hogy ezt semmiféle göndörítő eljárás nem befolyásolja...:)

2009. jún. 4. 18:32
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem ingyen volt :D de ha amúgy is csak néhány tincset akarsz akkor biztos nem lesz drága.

Nálunk amúgy pár ezer forintból kijön, és akkor elég sok tincset raknak fel.

Érdeklődj a fodrászatokban, mert van ahol horror árakat kérnek, de van olyan is ahol reális árak vannak. Nálunk 3-4 ezerért csinálták anno az embereknek, és több tincsről volt szó. Nem tudom te hol laksz és most mennyi, de szerintem annyira drága nem lehet.

És ha jól választasz akkor sokáig megmarad szóval szerintem megéri.

2009. jún. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!