Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Menszi alatt lehet szolizni?...

Menszi alatt lehet szolizni? Mennyire káros a szemre? Bekell csukini a szemet?

Figyelt kérdés
2009. jún. 3. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Menzesz nem kizáróok, nyugodtam mehetsz. Jobb helyeken van szemüveg, mert a szemnek nem tesz jót a szolárium fénye.

A szoláriumozást sem szabad túlzásba vinni, ugyanúgy, mint a napozást, egy évben átlag 10 alkalom ajánlható, alkalmanként 10 percre (nem turbó).

2009. jún. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

ok köszi a választ:)

most fogok menni először szoliba mert fehér a bőrőm és csak 6 percere,hogy majd később ne égjek le a napon:)

de aki tud az még nyugodtan irijon!

2009. jún. 4. 17:09
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Ha nem használod a védőszemüveget(én nem szoktam)akkor csukd be a szemed.Én már jó pár éve szolizom,igaz nem rendszeresen,de nem vettem észre hogy károsította volna a szemem.Arra viszont figyelj,hogy hiába szolizol,akkor is megéghetsz,a nap sokkal-sokkal erősebb.Tehát ha napozni készülsz,mindenféleképp használj a bőrödnek megfelelő faktorszámú naptejet.
2009. jún. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
mindenképp magas faktor szzámú napkrémet használok csak sokszor még igy is megéget a nap,de remélem most már a naptej mellet sem fogok megégni :)
2009. jún. 5. 19:40
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

NEEEM!

ne menj szoliba .ha megvan !!



BELÉD SÜL A TAMPON Xd

istenem -.-

2009. jún. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hehe nagyon vicces
2009. jún. 8. 15:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!