Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen jo es gyors borfeherito...

Milyen jo es gyors borfeherito kremet ismertek? Ar es macera nem szamit. Bovebben lent:

Figyelt kérdés

A labamon vannak ilyen barnas pottyk amik szorbenoves/ szunyogcsipes helyen maradtak meg. Mivel tudnam oket gyorsan eltuntetni? Esetleg vki aki hasonlo problemaval kuzdott mit hasznalt ra?


En most Ephamirt vagy mit hasznalok ra, ami nem rossz de tobb ido kell neki, es most idoszukeben vagyok.

Mindenesetre legrosszabb esetben maradok ennel, mert tenyleg halvanyit, csak lassan.


Hulye valaszokat lepontozom.

A segito embereknek pedig nyilvan megy a zold kez!


2012. febr. 13. 19:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Sajnos olyan, amit keresel, nem létezik, mivel a bőr nem fél pillanat alatt újul meg. A már eleve sérült bőrt pedig nem okos dolog vegyileg tovább roncsolni gyors hatásért - annak az eredménye elég csúnya lenne. Ahogy az új bőr felszínre kerül szép lassan, úgy lesz egyre szebb.

Most reklámoznak a tévében valami új hegkezelő akármit, a nevét nem tudom, de próbáld ki esetleg, vagy bőrgyógyásztól kérj tippet - bár ez sem gyors, mert mire időpontot kap az ember még maszek orvosnál is... khmm.

Nyárig szerintem ez is hat, amit használsz most, ha pedig instant kéne megoldás valami alkalomra, akkor vegyél egy jól fedő (tetkót is eltűntető) alapozót, testfestéket.

2012. febr. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Sajnos magatol nem gyogyul meg, mar regebb ota megvannak es a feherito kremet is azert vettem - gyogyszertarban ajanlottak- h most nyarra legalabb eltunjon es ne feszejezzen a strandon... Csak idokozben bepasiztam es gondoltam hatha van vmi gyorsabb megoldas :)


Remescart is hasznalok :) de az is hosszabb kezelest igenyel. Sajnos azt hiszem ez a betegsegem egy plusz kellemetlen szovodmenye h nem tuntek el ezek a hegek, mert normal esetben ennyi ido alatt el kellett volna tunniuk...


Az speci alapozos otleted viszont nagyon jo! Azt hiszem ezt fogom hasznalni amig nem tunteti el a krem oket.

Ment a zold kez.

2012. febr. 13. 20:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!