Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A szőkítést el lehet végezi...

A szőkítést el lehet végezi simán oxival is? Ha nem 6-os oxihoz hanyas szőkítő kéne?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne. Kikopott fekete színezőt szeretnék szőkíteni. Tudom, hogy hogyan kell csak azt nem tudom h kötelező-e a szőkítőpor.
2012. febr. 11. 18:54
 1/10 anonim ***** válasza:
ha nem tennél hozzá szőkítőport, akkor végülis ...nem értem, mindegy. kell a por, de inkább krémmel csináld. de azt sem értem, hogy "kikopott fekete színezőt" minek szőkíteni?
2012. febr. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Naná hogy kell! Önmagában semmit nem ér az oxi. A szőkítőport viszont nem százalékolják :D Vagy félreértettem valamit?
2012. febr. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Kedves első kommentelő, talán azért akarom szőkíteni mert szőke akarok lenni??!! na mindegy..

Második kommentelő: én is csak úgy hallottam, h van amin rajta van. A Kallos szőkítőpor jó?:)

2012. febr. 12. 00:30
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

szia

Nem tudom,hogy a fekete színezőre rákenve milyen eredmény lesz...ehet narancssárga? :S

Először is próbáld ki egy tincsen.Így megláthatod,mi lesz az eredmény,meddig érdemes rajta hagynod,nem hullik,törik-e le a hajd tőle.

A estékekben ne bízz,hiába van rajta a dobozon,ha nagyon világosra akarod,az csak fehérre szőkített alapon lesz olyan,amilyen,ha már kicsit is sárga alatta,már nem az igazi-kivéve ha keversz egy hamvas árnyalatot egy platinával-az valamennyire leszívja a sárgát.

É n a Rivit szőkítőport ajánlom-a Kallos sem rossz-nem vettem észre,hogy nagyobb különbség lenne brmelyik közt.

Egyébként milyen árnyalatot akarsz elérni?

2012. febr. 12. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
Igen, kell a szőkítőpor. A 12 %-os oxy a legerősebb, viszont nagyon roncsolja a hajat. Én mindig Kallossal csináltam, bár én csak melíroztam vele, de nekem bevált. A barna hajamról 15 perc alatt "lekapta" a festéket :-) Feketéhez több idő kell, elsőre szerintem nem leszel szőke, csak narancssárga. :-(
2012. febr. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Öm köszi mindenkinek, az az igazság h kezelni tudom h h kell. ahogy fodrász csinálta akkor nem figyeltem h miket kevert össze. :D am tudom mikkel jár hiszen fodrász szakon indultam.:D de amúgy is csak a tarkómnál akartam egy passzét kiszőkíteni. az nem gond h ha sárgás lesz, mert szőke hajfestéket kennék rá.:) és azt is tudom h először ott kell kenni ahol a festék több rétegbe van, mert ha egyből a tövétől kezdem akkor a töve fehér lesz és eléggé rossz állagú, a végén meg akig dob valamit.:) vagy épp letörik ott a hajam. amúgy a szövegben benne van h 6-os oxival akarok nem 12-essel, hiszen szépen fokozatosan kell. am azt a másik nevű szőkítőport drogéria üzletekben lehet kapni?
2012. febr. 15. 20:58
 7/10 A kérdező kommentje:
mert én valami olyan szőkítőport keresnék ami árba is elfogadható, és minőségbe is jó.:)
2012. febr. 15. 21:00
 8/10 anonim ***** válasza:
A Kallos árban is elfogadható és a minősége is jó. De vettem már 100forintosban is ismeretlen márkát, félve ki is próbáltam, mégis talán az volt a leghatékonyabb :)
2012. febr. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem is kallos van és meg vagyok vele elégedve, árban is elfogadható.
2012. febr. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Rivitet én még csak fodrászkellékesben láttam-nem drága 250ft körül van egy tasak.
2012. febr. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!