Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötét barna haj blansolás?

Sötét barna haj blansolás?

Figyelt kérdés
Kiszeretnék szőkíttetni a hajam. Régebben próbálkoztam vele de mindig sárga lett. Egy valamit nem tudok és ne nézzetek kukának miatta lécci. A blansolás (lehet hogy rosszul írom le) az egyenlő a leszívatással? Fodrásszal szeretném megcsináltatni de nem szeretném magamat hülyének nézetni :)) Várom a válaszaitokat.
2012. febr. 11. 11:25
 1/9 anonim ***** válasza:

A blansolás, szőkítés meg a leszivatás az ugyan az. És utána tényleg sárga lesz, mert kiveszi a hajad színét. De ez még nem a végleges szín. Ezt még be kell festeni valami világos festékkel.

A szőkítésre azért van szükség, mert egy hajat sötétebbre be lehet festeni, de világosítani már nem lehet csak úgy, mivel nem fogja be a világos festék. Ezért leszivatják, majd festik.

Így érthető? :)

2012. febr. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igen így már érthető köszi szépen :))
2012. febr. 11. 12:39
 3/9 anonim ***** válasza:
60%

Hát én nem bíznám egy fodrászra sem ! Hogy miért, mert egyből szőkítő porral fognak neki esni a sötét hajadnak és utána nyúlni fog a hajad mint a rágó, vagy esetleg kihullik a fele :S


Vegyél EFASSOR hajradírt és csináld meg otthon magadnak, jobban jársz ! Egyre kell figyelni, hogy a haj végére kend fel csak először , esetleg kenesd fel, mert gyorsan kell, hogy egyenlően szívja mindenhol , aztán folyamatosan figyeld a hajad, dörzsölgesd kesztyűben és ha már látod, hogy elég szépen leszívta mosd le, ne azt nézd mit ír , hogy mennyi ideig hagyd rajta, mert egyén függő !

a haj tövére tényleg csak a legvégén kend és ott is figyeld, mert ott nincs annyi mennyiségű festék vagy nincs is és hamar lekapja a haj színét !

aztán festheted arra a hajszínre amilyenre szeretnéd !

Egy darabig hamar le fogja dobni a hajfestéket, de ez természetes .

Használj legalább egyszer egy héten hajpakolást, mert száraz lesz a hajad utána !

Hajfestésnél mindig csak 2. vagy 3 alakalommal fesd az egész hajad, elég a tövét amikor már látod lenőtt, mert a hajvégek mindig csak be és be szívják a sok festéket és a hajvégek sokkal sötétebbek lesznek mint a hajtő , illetve ha felkented a hajtőre , kivárod a hatóidőt, utána a megmaradt hajfestéket ugyanannyi vízzel keverd ki és úgy vidd fel a hajhosszra !

2012. febr. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Okés köszönöm szépen :)
2012. febr. 11. 19:19
 5/9 anonim ***** válasza:
56%

Kösz a lepontozást, gondolom fodrászok lehettek, akik nem viselik e a negatív kritikát :)

Én spec végig jártam hajleszívás előtt 10 fodrászt, és mind azt mondta, hogy nem lehet szőkítőpor nélkül megcsinálni a hajam !!!!

Köszönöm nem kértem belőle, mert már volt benne részem, hozzá teszem, hogy megkérdeztem tőlük is a hajradírt mind azt mondta , hogy nem ér semmit.... hát én saját bőrömön tapasztaltam mind a kettőt és inkább maradtam az otthoni hajradírnál !

Azért köszönöm :) További szép szőkítőporos napot mindenkinek !:D:D:D

2012. febr. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
34%
Szerinted az effasorban mi van te agyon iskolázott?
2012. jún. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
32%
utolsó ha nekem tetted fel értelmes kérdésed .... erre csak annyit válaszolnék , nem tudom mi van benne, olvasd el, gondolom ennyi ésszel csak megy neked !
2012. jún. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy hidrogén peroxid van benne mint az általad szidott szívatásban meg szőkítőporban.miért mit hittél?hogy varázslattal szedi le a festéket?hidrogén nélkül nem lehet hajat világosítani főleg nem festettet...
2012. jún. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
64%

lehet, csak nem mindegy, hogy van benne hidrogén peroxid, vagy hidrogén peroxidot kensz csak a hajadra ! Ha nem lenne kíméletesebb, akkor nem hiszem, hogy csak úgy lakossági célra lehetne vásárolni.

Nem vonzott soha a fodrász szakma, de azért megnézem mit kenek a hajamra és a bőrömre is ! Nekem van tapasztalatom mindkettővel és én még mindig a hajradírt kíméletesebbnek tartom ! De mindenki azt használ amit akar , ámen.

2012. jún. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!