Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Wellaton? Vagy esetleg mást?

Wellaton? Vagy esetleg mást?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A hajam ezzel a festékkel már vagy fél éve festem [link] és a tövétől számítva olyan 5 cm ilyen színű [link] de alatta pedig hamvas színe van és olyanra szeretném a tövét is. Ez befogná a hajam szerintetek? [link] Vagy tudtok hasonló színű hajfestéket ami befogná?

Előre is köszi :)


2012. febr. 11. 08:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Én is hamvas szőkére festem a hajam,és evvel a problémával nézek szembe.Egyetlen megoldás amit találtam,hogy először a tövét festem be,és pár nap múlva ugyancsak befestem az egész hajat tövétől végéig.Így az első festés kivilágosítja a tövét a második meg beszínezi a kívánt színre.Tipp:Ne várd meg,hogy nagyon lenőjön a hajad,mert akkor szembetűnöbb a "sárga" hatás,nehezebben fested be.Én a Palette A10-es árnyalatát használom.
2012. febr. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!