Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Oldalt Benyírt Haj Növesztése?!

Oldalt Benyírt Haj Növesztése?!

Figyelt kérdés
lány vagyok , és oldalt be van nyírva a hajam már jó pár hónapja, de most meguntam és visszaszeretném növeszteni, már hiányzik a hajam oldalról:):S csak nem tudom hogy takarjam el, mert amikor nő gusztustalanul fog kinézni:S de viszont nem szeretném középen elválasztani se..szóval aki tud valami tippet irjon légyszi:). AMÚGY NEM BÁNTAM MEG, SZÓVAL AZ OLTOGATÓS KOMMENTEKRE NEM VAGYOK KIVÁNCSI :)
2012. febr. 8. 23:19
 1/7 anonim válasza:
Uhh én pont ezért nem mertem így megcsináltatni a hajam, pedig nekem is eszembe jutott már :D csak nekem még ráadásul iszonyat lassan is nő. Hát tanácsot nem sokat tudok mondani, max azt hogy vágasd le hozzá a többit :P
2012. febr. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem is nagyon lassan nő a hajam :/ de amúgy tetszik meg minden, csak már meguntam ... amúgy ha többit is hozzávágatnám össz-vissz 3mm-es lennne a hajam :D szóval nem lennék előbbre,sőt...:D de azért köszi:)
2012. febr. 8. 23:44
 3/7 anonim válasza:
És ha nem középen választod el, hanem a legszélén, a másik oldalon? Akkor se takarja? (bár most még lehet hogy takarja, aztán később nem fogja, ha jobban megnő)
2012. febr. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kezd el csak növeszteni, ne takard el és divatot indítasz vele....


Utána már nem csak a pár miliméteres felnyírás lesz divat, hanem az 5cm-s is.


Szerintem ezek a divatok mind úgy indultak, hogy "hopp, véletlenül belenyírtam, na mindegy..." és két hét múlva már mindenkinek olyan haja volt... :))

2012. febr. 9. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
És ha addig póthajat rakatnál oda?
2012. febr. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én is azt hittem, hogy nagyon gáz lesz, amikor nő vissza ezért nyáron növesztettem meg. szerintem ha már elér egy bizonyos hosszt, akkor ha kivasalod és szépen rendezetten áll, nagyon is jól tud kinézni.

nekem nagyon gyorsan nő, most újra fel van nyírva és van, hogy 1 héten kétszer kell vágatni. szóval ez az átmeneti időszak szerintem nálad sem fog sokáig tartani.

2012. febr. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
bár nekem nagyon lassan nő a hajam, nem fogom inkább variálni. hagyom ahogy most van, mások véleményére meg szarok :)! köszi mindenki :)
2012. febr. 15. 18:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!