Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen "hajnövesztő" szert...

Milyen "hajnövesztő" szert tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

Nagyon hullik a hajam és nem tom mit csináljak hogy megállítsam.

Valamit tudtok ajánlani ami esetleg megnöveszti a hajam???


2012. febr. 7. 21:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Igfazából nemnagyon léteznek ilyenek...max serkenteni tudod:) pl hajszeszt raksz hajmosás után a fejedre és ezt jól maszírozdd be mert így több vér megy a hajhagymákba és serkenti az oxigénellátást. meg egyél répát minden nap...nekem azis bejött;)
2012. febr. 8. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ricinus olaj,esetleg oliva olaj
2012. febr. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ricinusolaj nekem nagyon bevalt :) Ha keversz hozza egy kis rozmaringot (legjobb frissen osszetorve), akkor meg jobb.
2012. febr. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Javaslom a vérvételt, ha nagyon hullik. A Bánfi hajszesz és sampon illetve a Revalid kapszula szedése nekem bevált, bár elég drága és azért nem nőtt olyan gyosan (alapból lassú növésű), viszont szép és egészséges lett tőle a hajam. Ricinus olajat meg holnap veszek és kipróbálom, annyi jót írtak róla és talán olcsóbb is.
2012. febr. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ricinusolajat mindenkepp erdemes kiprobalni, par szaz ft belole egy uveg :) Nekem 7 centit nott tole a hajam ket honap alatt :)
2012. febr. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ricinusolajat mindenkepp erdemes kiprobalni, par szaz ft belole egy uveg :) Nekem 7 centit nott tole a hajam ket honap alatt, raadasul dusult is :)
2012. febr. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hoppa ezt sikerult ketszer elkuldenem :D
2012. febr. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ricinus olaj. Hajhullás ellen is jó.
2012. febr. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!