Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A sima hajból h. csináljak...

A sima hajból h. csináljak göndört vagy hullámosat?

Figyelt kérdés
Alapból göndör hajam van de mikor megszárad olyan mint az oroszlán sörénye ezért kivasalom. Eddig másnapra mindig visszagöndörödőt de most már nem. Lehet h.a sok vasalástól? Azt akarom hogy a vége göndör vagy hullámos legyen. Úgy szoktam hordani mint Amy Whitehouse de nincs akkora "madárfészkem"mint neki csak h.éppen 1kis tupir legyen.
2012. febr. 7. 15:08
 1/1 Szana33 válasza:
nekem is ilyesmi hajam van én reggelente vagy be szoktam vizezni és hagyom megszáradni, vagy ha nincs időm akkor diffúzórfejes hajszárítóval megszárítom gyorsan, vagy ha arra sincs időm göndör hajra való hajhabot használok, amitől visszagöndörödik a hajam, lehet ,hogy ezeket egy kicsit macerás minden reggel csinálni de legalább jól érzem magam a bőrömben a szép hullámos hajammal. :)
2012. febr. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!