Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a neve ennek a hajszínnek?

Mi a neve ennek a hajszínnek?

Figyelt kérdés

Már régóta szeretnék ilyen hajszínt, de sosem találtam olyan festéket, amivel kivitelezhetném. Sötét, de nem olyan nagyon nagyon sötét barna hajam van eredetileg. Tudtok esetleg olyan festéket vagy színezőt ajánlani, amivel ilyet tudnék varázsolni belőle? :)


[link]


2012. febr. 6. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Középbarna vagy csoki barna :)

[link]

2012. febr. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Viszont csak most olvastam hogy sötét hajad van, ezért a világosítást inkább fodrásszal oldd meg!
2012. febr. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csoki barna hajam volt már, de sokkal-sokkal sötétebb lett, mint az övé. Köszönöm egyébként a válaszodat :)
2012. febr. 6. 20:23
 4/7 anonim válasza:

Szerintem ez nem annyira csokibarna szinu, inkabb karamellszinunek, vilagosbarnanak mondanam.

Ha pontosan ilyen arnyalatot szeretnel, es biztos szeretnel lenni az eredmenyben, akkor a legjobb, ha fodrasszal csinaltatod meg! Ott ramutatsz a szinskalan a megfelelo arnyalatra (vagy viszed a kinyomtatott fenykepet), o pedig kikeveri.

Ha olcsobb/bizonytalanabb megoldast szeretnel, akkor viszont a boltba vidd magaddal a fenykepet, es probald beloni az arnyalatot. Mivel sotet a hajad, ezert inkabb egy picivel vilagosabb festeket valasztanek.

Talan ezek hasonlitanak:

[link]

[link]

[link]

2012. febr. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, beszélni fogok a fodrásszal, bár nem szeretem fodrászra bízni a hajam, valahogy sosem jöttem el olyan eredménnyel, mint amire számítottam, pedig többnél is jártam. Majd most hátha :)
2012. febr. 8. 11:27
 6/7 anonim válasza:

Szia, a 4-es vagyok.

Oszinten szolva en sem szeretek fodraszhoz jarni, sot...

Nekem is az a bajom, hogy az eredmeny sokszor nem olyan, mint amit kert az ember (szin es/vagy fazon tekinteteben).

Szerintem a kovetkezo dolgokon bukhat meg a dolog:

1. a vendeg kepes-e megfeleloen elmagyarazni, mit szeretne pontosan?

2. a fodrasz megerti-e pontosan, mit ker a vendeg?

3. egyaltalan technikailag megvalosithato-e az adott hajbol a keres?

4. a fodrasz kepes-e szakmailag, ugyessegileg a megvalositasra?

Ha az elso 3-ra igen a valasz, de megse sikerult jol a haj, akkor a fodrasz bena egyertelmuen :D

2012. febr. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

:):) Igen, ez így van :D

Majd nyáron úgyis kifakul a hajam, akkor fogom befestetni ilyesmire :) Hátha egyszer az életben sikerül :P

2012. febr. 13. 15:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!