Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak, hogy nőljön a...

Mit csináljak, hogy nőljön a hajam? 15/L

Figyelt kérdés
Nagyon lassan nől a hajam..már volt póthajam is de sok volt vele a gond, ezért leszedettem. Amikor feltették vállig érő volt a hajam, most, hogy leszedtem (2 hónap után) látszik, hogy kb 5 cm-t nőtt. Már a vállam alatt picivel. De ez nagyon lassú tempó. Mit csináljak, hogy gyorsabban nőljön?
2012. febr. 5. 00:48
 1/3 anonim ***** válasza:
nem tudsz vele semmit se csinálni, vársz és megnő, legyél türelmes
2012. febr. 5. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Semmit nem tudsz csinálni,hogy gyorsabban nőjön. (miért írod így hogy nőljön????)

Ha a haj vége töredezett akkor vágj le a végéből mindig egy kicsit..ez is segíti a hajnövekedését( de gyorsabban nem fog nőni tőle)

2012. febr. 5. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A ricinus-olajos pakolás segíthet, biztos információkat nem lehet írni róla. Van, akinek bevált és szépen nő tőle a haja, van, akinek hullani kezdett tőle, és van, akinek iszonyatosmód zsírosodik tőle a haja. Én speciel az utóbbi csoportba tartozom.

Ha hajnövesztés cáljából használná ricinusolajat, a hajtőre kell leginkább felkenni, de lehet végig az egész hajhosszon, akkor táplálod is. Miután felkented folpackkal tekerd be a hajad vagy húzz zuhanysapkát és törölközővel dunsztol be. Hagy így 2-3 órát, majd alaposan moss hajat!


Itt a gyk-n olvastam, hogy a rozmaring olaj is jó e célra, a samponba kell 4-5 cseppett belekeverni és úgy hajat mosni.


Ezenkívül jó lehet még, ha rendszeresen masszírozod a fejbőrödöt, mert ezzel beindított a vérkeringést. Ennek megint az a hátulütője, hogy a bőr zsírosságát átveheti, ezáltal zsírosabb lehet a haj. Én éppen ezért csak akkor szoktam masszírozni a fejbőrömet, mikor hajat mosok.

2012. febr. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!