Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik az a barna hajfesték,...

Melyik az a barna hajfesték, amit nem dob le a szőke?

Figyelt kérdés
Valami extra tartós kéne, most világos hamvas szőke festett hajam van, de vissza szeretém festeni a közép barna eredeti hajszínemre, csak félek, hogy ledobja, és ronda lesz..

2012. febr. 3. 15:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Elsőre bármit ledob... ha nem is egyből a festék kimosásakor, de egy-két hajmosás után tuti. Nekem is hamvasszőke hajam volt, ugyanúgy, mint te, szeretnék visszatérni az eredeti hajszínemhez, ami nekem sötétszőkés-világosbarna.. Elmentem a fodrászhoz, hiába mondtam neki, hogy sötétebbet szeretnék, ő egyre csak egy középszőke színt ajánlgatott, hogy az is be fogja fogni, nem kell egyből olyan sötétre... Hát egy hajmosás után ott tartok, mintha be se kente volna semmilyennel...Ennyit arról, hogy bízzuk fodrászra a festést... 3 hét múlva fogom magam és szépen befestem kőkeményen barnára, ha sötét marad, hát így jártam. De nincs kedvem a világosabb festékekre ezreket kidobni.
2012. febr. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia,nekem is hamvas szőke volt a hajszinem..elmentem fodrászhoz és barnára festettem,én viszont vilagos barnat akartam,és a fodrász mind erősitete hogy nem lehet egybol vilagosat mert nem fogja be bla bla,és hát ahogy az előttem levő is irta elsőnél ledobta ,és most tartok második festésnél de ledobta ismet sőt besem fogta rendesen,ls most olyan tarka fejem van zöld és mindenféle..most ismét a szőkitésen gondolkodom azt jobban szerettem,de nem tudom h hol tudnák szépen megfesteni h ismét hamvasszőke legyek:(
2012. febr. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Fodrászkellékesnél lehet kapni ezeket a professzionális hajfestékeket, ami ugye abból áll, hogy kapsz egy tubus színt, meg veszel hozzá vmennyi hidrogént(a kettő együtt kb 1000Ft), és welából láttam(de biztos van más márkéból is) olyat, hogy még valamit bele kell keverni, de csak azoknak akik az ősz hajszálakat is el akarják fedni. Én is gondolkoztm már azon, hogy visszafestem a szőke hajamat sötétebbre és én tuti azzal csinálnám. Ha bementek egy fodrászkellékesbe és megkérdezitek, biztos tudnak segíteni...
2012. febr. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!