Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Testápolót lehet az arcra is...

Testápolót lehet az arcra is kenni?

Figyelt kérdés

Ne kövezzetek meg,hogy férfi létemre kérdezek ilyet!:)

Csak úgy néz ki,hogy száraz a bőröm,de arckrémet nem szeretnék használni,mert állítólag,ha abbahagyom a használatát,azt nagyon megsínyli a bőr!

Véleményetek?

Testápolóból melyik a legjobb?


2012. febr. 2. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Testápoló, nem véletlen ez a neve. Használj hidratáló krémet az arcodra pl: Nivea. Nem sínyli meg a bőröd. Ez tévhit.
2012. febr. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vannak olyan kifejezetten férfiaknak készült krémek,amelyek hidratálják a bőrt,védik és férfias illatuk van,ezek nem zsíros krémek.Érdemes kipróbálni egyet.Nem lesz baja a bőrödnek,csak simább,tónusosabb lesz.
2012. febr. 3. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha nincs pénzem sok krémre, én sima Baba testápolóval kenem az arcom reggel és este, szépen hidratál az is (plusz sokszor mosok arcot bő hideg vízzel, az az igazi).

De a piros Garnier testápoló is nagyon jó.

Illetve most vettem egy mély hidratáló arcgélt, Helia-D AquaBoom a neve, ettől azonnal kisimul a bőröm, pedig nekem is nagyon száraz, feszülős sokszor. Kevés is elég belőle, és azonnal felszívódik, nem zsíros.

Ezen kívül még Anaconda arckrémeket szoktam használni, viszonylag semleges illatúak, és szintén hamar felszívódnak, emellett jól hidratálnak.

2012. febr. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nem , eltömiti az arc porusokat
2012. febr. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!