Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha kifújta a szél a szám, az...

Ha kifújta a szél a szám, az orrom kidörzsölte a zsebkendő mit csináljak hogy ne fájjon és be gyógyuljon?

Figyelt kérdés
2012. febr. 2. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:
én az orrom alatt olyankor testápolóval vagy hidratáló krémmel bekenem naponta többször az helyrehozza a szádra meg labello olyan mint a rúzs csak szintelen
2012. febr. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ismerem a labellot de nekem nemhasznál
2012. febr. 2. 18:10
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, télen a hidegben a legkisebb szellő is kikezdi a számat és az orromot.

Amikor otthon vagy kenjél mézet az orrod környékére és a szádra. Kiválóan táplálja, szerintem jobb bármilyen testápolónál, ajakápolónál.

Ajakápolók közül a carmexet és a blistexet ajánlanám, a blistex 6-700Ft körül van, de sokkal jobb a labellonál.

A lényeg, hogy találj egy jó ajakápolót és mindig legyen nálad, hogy napközben is tudd használni.

Az orrodra pedig legyen nálad kicsi tégelyes nivea és azzal kend napközben, vagy ajakápolóval. Nem vicc, van amikor ajakápolót kenek az ujjammal az orrom környékére és jó!

16/L

2012. febr. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
42%
disznózsír...
2012. febr. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Orr szárazságra teljesen jó a bepanthen kenőcs. Úgy jöttem rá hogy friss tetkóm volt, azzal kentem és közben meg is voltam fázva. Gondoltam kipróbálom. Ki sem szárad annyira jó volt. Minden orrfújás után bekentem és semmi nem látszódott. A szádra én sem tudok mást ajánlani csak különböző ajakápolókat.
2012. márc. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!