Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Feketén meddig kell hagyni a...

Feketén meddig kell hagyni a szőke hajfestéket?

Figyelt kérdés
Majdnem fekete hajam és szőke már egy éve.Fodrász szőkítette az egészet)az szép hamvas)de a tövét mindig én festettem és kicsit sárga az a rész,amit eddig mindig én festettem(4-5cm).Hagyjam rajta tovább a festéket ezentúl?45percet mondjuk?Mert nem szeretném szőkítőporral kenegetni minde hónapban..
2012. febr. 2. 15:10
 1/3 A kérdező kommentje:
vagy ha esetleg tudtok mondani valami hamvasítót..schaumát használok de szeretnék olyat,ami hamarabb hat és látványosabban!
2012. febr. 2. 15:32
 2/3 anonim ***** válasza:

van kimondott hamvas hajfesték.../1-el van jelezve..ha dupla szoval 11.11-akkor az extra hamvas....

vigyázni kell mert,bekaphajta ahajat,főleg halántéknál,az apróbb hajakat,és bekékul,de nem gond 2--3 mosás és jo..de vannak pl hamvasito sprey-ek is,vagy van olyan csepp amit magába a hajfestékbe kell belekeverni..nehéz dolog ugyan olyant szint kihoznod a tövéből,mint avége,mert ugye az szokitve van...ha nem akarsz annyira fehér szokét,én vennék egy árnyalattal sötétebb festéket,bekenném vele a tövét és a végét is ,és legalább egyenletes lenne a szin..de ha az nem jo,akkor a festéket mindenképp 12-es oxival kennd fel.és nyugodtan hagyhatod rajta 40-50 percet...

2012. febr. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ddig is mindig hamvasat vettem,de csak fél órát hagytam rajta mindig és világos vörös lett a színe.Szóval nem erősen vörös de hát mégse szép..minden hajmosásnál meg nem tudok 10percet várni hamvasítóval a fejemen,amikor így is egy óra összesen a hajmosási szertartásom..szerintem holnap elmegyek körülnézni hamvasító folyadékért,de hát arról meg szintén nem tudni milyen...
2012. febr. 2. 18:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!