Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek a sebek ellen?

Mit tegyek a sebek ellen?

Figyelt kérdés
A problemem az, hogy tele vagyok sebekkel.alapvetoen nem pattanasos a borom de mindig talalok valamit amit le kaparhatok.Ennek kovetkezteben az arcom es a karjaim mindig tele vannak kicsi sebekkel,sot ujabban a fej boromet is osze-visza piszkalom...Tudom ez psziches alapon lehet nalam de azt vettem eszre hogy ha nem nyulok hozza akkor is nagyon nehezen gyogyulnak be es helyuk marad...Mivel tudnam kenni,hogy gyorsabban gyogyuljanak? Tudom a fontos az lenne, hogy ne piszkaljam de a meg levo hegekkel kellene kezdjek valamit.Koszonom elore is a valaszokat!
2012. febr. 2. 11:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is pont ez a problémám, emiatt sosem szép, tiszta az arcom (én csak az arcom kapargatom), pedig én sem vagyok nagyon pattanásos típus. Sajnos nekem is sokáig megmaradnak, Sudocremmel és Neogranormonnal szoktam kenni, ez valamennyit segít. Biztos, hogy idegi alapú ez az egész, én főleg akkor szoktam, ha ideges vagyok, elég kényszeres dolog. Próbálom magam leszoktatni, figyelek rá, hogy mindig "le legyenek foglalva" a kezeim, mindig fogok valamit, bizerálom, ha észre veszem, hogy már megint az arcomon van a kezem, akkor inkább felállok és elkezdek valamit csinálni, hogy eltereljem a gondolataim. (19L)
2012. febr. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod !:)
2012. febr. 2. 12:17
 3/3 anonim ***** válasza:
a neogranormon az jó, én is azzal kenem az elkapart pattanásaiam az arcomon
2012. febr. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!