Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Merjem újra használni?

Merjem újra használni?

Figyelt kérdés
8hónapig használtam ricinus olajat.Imádtam,mert tényleg nőtt tőle a hajam,viszont kb.az 5-5.hónap után elkezdett hullani a hajam,anyám szerint a túlzott(heti 2szeri) használatától.Most januárban leálltam vele,viszont nagyon hiányzik,mert így marhára nem nő...És a hajhullásom is elállt,(gondolom a Bánfi sampontól meg szesztől)de ha megint elkezdem most már csak heti egyszer használni,és megint hullani fog...?!
2012. febr. 1. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:
én is azt használom. Nekem eddig semmi bajom se lett tőle. Szerintem tarts egy szünetet (inkább ne nőjön gyorsabban mint aztán hajad se legyen)Én is heti hétszer használom, de néha eltelik egy hónap, hogy nem használom. Vagy az is lehet h túl sokat használsz egy alkalommal. Azt viszont nem tudom, hogy továbbra is hullni fog.
2012. febr. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem minden ilyen dolgot kúraként érdemes használni.


4 hónap ricinus

4 hónap bánfi

4 hónap dr immun

...stb

2012. febr. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

előző hozzászólónak, adom a véleményét.


rendszerességgel ne, de kúraként használd! Vigyázz vele, mert maradandóan károsodhat a hajad és a fejbőröd!

2012. febr. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!