Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon, nagyon tôredezett a...

Nagyon, nagyon tôredezett a hajam. Mivel javíthatnák az állapotán?

Figyelt kérdés
2012. jan. 31. 18:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem vágasd le rövidebbre,és használj balzsamot. (Én ezt tettem,mikor ilyen volt) Remélem segítettem.
2012. jan. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
Nálam a tépett frizura volt a megoldás. Hosszú a hajam és töredezett volt. Aztán megtépettem és mintha semmi sem történt volna ;))
2012. jan. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
de nekem már majdnem a hajtôvemtôl tôredezett.. :( nem szeretném levágatni?:?
2012. jan. 31. 19:00
 4/9 anonim ***** válasza:
A tépettől töredezett lesz! Hagyd abba a káros dolgokat! Ne vasald, ne használj hajszárítót! Egyél sok zöldséget és gyümölcsöt és igyál naponta 3 liter folyadékot. Valami hajkapszulát is szedhetnél.
2012. jan. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mért lenne töredezett a tépett hajtól?. :DD
2012. jan. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azért, mert több hajszál van kitéve a külső hatásoknak, meg ahogy a végek összeakadnak, egymáshoz érnek, súrlódnak sokkal jobban rongálódik a haj, mintha egyforma hosszúságúak lennének. Mielőtt itt vigyorogsz olvass utána..
2012. jan. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hátha majdnem a tövénél van eltörve akkor hiába vágatod le vállig érőre. Nekem is ugyanez volt a bajom, elmentem a fodrászhoz és szó szerint a fodrász melegollóval, szálanként vágta le. Mondta is hogy hiába vág belőle pl. 10 centit ha felül ugyanúgy el van törve.
2012. febr. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
utolsó előtti ez puszta érdeklődés volt nem kell szívrohamot kapni egy mosolygós fejtől ;)).
2012. febr. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia.:)

Olvastam a bejegyzéseket, nem hülyeség, bár nekem tépett hajam volt, és megbántam, tényleg töredezettnek tűnt tőle az egész. Összefoglalom neked a lényeget a tapasztalataim alapján:


1. Ne használj: Hajszárítót, hajvasalót pedig max heti 1x és használj hővédőspray-t( nekem az avonos jött be)

2. Használj ricinus olajat, pakolásképp, de rajta is hagyhatod. Patikában lehet kapni, 2-300 ft-ból egy évre elegendőt kapsz.:) Ha a pakolásra kíváncsi vagy, a Hogyan legyek jó nő? videói közt találsz ilyet.:)

3. Használj pakolást! Nekem beváltak a Gliss Kur hajpakolások, de a legjobb a fekete! Csodákat művel!Emellett ajánlom a Gliss Kur selyemszérumát! Én 1 hete vettem, de az eredmény már szembetűnő!

4. Ha hajat festetsz, mindenképpen csak olyan festékkel tedd, amely sok olajat tartalmaz, vagy a color mask, ami egy pakolással ér fel, csak közben más színű leszel.:)

Sok sikert! Nekem beváltak!

2013. júl. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!