Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ciki az afro haj vagy csak a...

Ciki az afro haj vagy csak a fiik hülyék?

Figyelt kérdés
Sziasztok 14 éves vok és a barátnőmmel az arénába mentünk vásárolni és mozizni közismert tény a baráti körönben. hogy afro hajam van... Na és? A tizenéves fiuk pedig (vadidegenek)összesúgtak a plázából a hajamról... ciki?

2012. jan. 30. 19:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
A sűrű göndör hajtól nincs szebb! 😊 ugyanebben a cipőben jarok, minte te.. Mindenki a hajam bámulja. Bár én derékig megnovesztettem. De nekem is baromi dús és göndör, csak én balzsammal altalaban bekenem es akkor osszebb áll.. De ha szárazon kifesulom ugyanolyan mint amit linket kuldtel es ott vannak hajas kepek.. 😊 örülj annak hogy Isten szep dus eros gondor hajkoronaval áldott meg! Egyedivé varázsol, es az a legkülönlegesebb ha egy feher borunek van ilyen haja 😊
2016. máj. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!