Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúk, lányok, nektek tetszik...

Fiúk, lányok, nektek tetszik ez a haj?

Figyelt kérdés

Nemet és kort is írjatok légyszi :$ Most majdnem derékig érő eredeti vörös a hajam, gondoltam feldobom egy kicsit, de kéne egy kis vélemény másoktól is. :) Nem biztos, hogy megcsináltatom, mert most még sajnálom levágatni :) 18/L


[link]


2012. jan. 30. 17:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Durva. így képen jó, de magamnak nem csináltatnám meg:D

A hajadat meg kérem!!!:D

17/L

2012. jan. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
atyaég,én biztos megcsináltatnám magamnak ha tudnám így hordani a hajam csak hát a kiálló füleim miatt inkább hanyagolom ezt a hajviseletet
2012. jan. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

"Undorító! Ne tedd tönkre a hajad! Inkább a hajszíned legyen másmilyen, mert nem szép a vörös!


28/N"


Szerintem nagyon is szép a vörös, semmi pénzért nem festetném be! Ezt a kérdést is én tettem fel:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2012. jan. 30. 22:04
 14/18 A kérdező kommentje:
2012. jan. 30. 22:06
 15/18 anonim ***** válasza:
Nekem nem.
2012. jan. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%

Jó, ha neked tetszik a vörös, de nekem nem tetszik, bocsi. És a kérdésben linkelt haj se.


28/N

2012. jan. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

elég gáz, hogy 28 éves nő létedre nem tudsz intelligens választ adni.


egyébként a haj, nagyon merész, de nem tudom, hogy a te hajszíneddel is tetszene-e. a képen látható jó, de én nem vállalnám be:)

2012. febr. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nekem is elsőre az jutott eszembe, hogy ha minta van vágva bele, akkor mehetsz sűrűn a fodrászhoz.

Szerintem is ez egy "múló szeszély", hogy ez a haj tetszik, de ha mondjuk fél év múlva valami más őrület teszik meg, akkor meg gondolj bele, növesztheted meg a lekopaszított részt, ami már megint nagyon igénytelenül néz majd ki...(főleg nyáron..:/) Azután meg pont ebből az okból kifolyólag folyamatosan rövidebbre akarod majd vágatni a többit, hogy ne legyen annyira gáz.

Ha gyönyörű egészséges hajad van, ráadásul unikum vörös, és jól is áll(ahogy Lindsay-nek is jól állt:) akkor szerintem ne akarj vele semmit csinálni(mármint ilyen szinten).


Ha fel akarod dobni, inkább csináltass bele 1-2 árnyalattal világosabb, vagy sötétebb tónusú csíkokat, ami mégjobban kiemeli a hajad szépségét!:)


26/N

2012. febr. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!