Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy kell használni a ricinuso...

Hogy kell használni a ricinusolajat?

Figyelt kérdés
Csak mert használati útmutatót nem adtak hozzá. Ha felkentem utána hány percig hagyjam rajta? egyáltalán le kell-e mosni? Vattával kell(nem az egész hajamat akarom,hanem csak a fejbőrömet)?Hajmosás után/közben/előtt kell? ha rákentem utánna lehet hajat szárítani vagy vasalni? 1 dl kb. hány ilyen alkalomra elegendő?Hetente 1× elég használni? ennyi lenne a kérdésem:D Előre köszönöm a válaszokat:D
2012. jan. 30. 15:33
 1/4 anonim válasza:

Szia:)

Én hetente egyszer-kétszer szoktam feltenni, hasjmosás előtt, simán kezemmel kenem fel a hajamra, becsavarom zacskóba és törölközőbe, rajtahagyom 2-3 órát, és utána alaposan kimosom a hajamból. Ha nagyon roncsolt a hajad, elvileg lehet egy-egy egész éjszakára is, de utána mindenképp mosd ki:)

Én így szoktam csinálni, és tényleg erősebb és fényesebb lett a hajam (:

2012. jan. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi,köszi:D csak én nem az egész hajra kenem hanem csak a tövire hogy gyorsabban nőljön. csak azért mert akkor nem hiszem hogy kellene rá törülköző vagy zacskó. am 13/L
2012. jan. 30. 17:09
 3/4 anonim válasza:
első voltam, nagyon szívesen, és sok sikert;)
2012. jan. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Melegen kell tartani, azért kell ennyire bebugyolálni!:)

Én is hajnövesztés céljából használom, és az egyenletlen felvitel elkerülése végett festőecsettel viszem fel, szépen alulról soronként, aztán jól bemasszírozom , átmelegítem hajszárítóval, zacsit húzok rá, meg egy sapit és így hagyom 3-3,5 óráig.

Melegen kell felvinni, és 2x kell kimosni.

Én minden második hajmosás előtt használom, nekem így is nő, de volt már, hogy minden hajmosásánál használtam.

2012. jan. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!