Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tulasi arckrém pattanásos...

Seveen kérdése:

Tulasi arckrém pattanásos bőrre, illetve a levendulás shea vaj használható mindennapos nappali arckrémként?

Figyelt kérdés
Natúr kozmetikumot keresek, amelyeket a problémás arcbőrömre használhatnék naponta, smink alá. Már rengeteg félét kipróbáltam, utoljára Bioderma-t, de ez sem használt, ezért döntöttem a natúr mellett. De nagyon új vagyok ebben. A zoldpolc.hu kínálatát nézegettem. Köszi minden választ!!!

2012. jan. 30. 10:14
 1/6 Anettkéttével ***** válasza:
Én eléggé otthon vagyok a naturtermékekben. ítöbb éve csak ezeket használom. A Müllerben elég nagy a kínálat. Van vagy 7 féle termékcsalád, ami a naturkozmetika felirat alatti polcokon van. Ami nagyon jó az Annemarie Börlind purifying termékcsaládja, a pattanásokat csökkenti, de emellett nem szárítja ki a bőrt. Viszont nem tudom, hány éves vagy, de ha 30 feletti, akkor szintén egy Annemarie Börlind termék az AquaNature, amiben anti aging is meg pattanás elleni összetevők is vannak. Az direkt a 30 éven felüli kombinált bőrökre van. A Purifying az 30-ig ajánlott, mert 30 felett már kell egy kis ránctalanítás is :P
2012. jan. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a tippet,kipróbálom feltétlenül! :) 23 éves vagyok, úgyhogy nekem még annyira nem aktuálisak a ránctalanító krémek. :) Te is a problémás bőröd miatt kezdted el használni az Annemarie Börlind termékeket? Eltűntette/csökkentette a pattanásokat? Nekem csak az államon vannak, de állandó jelleges és nagyon csúnyák, ezért érdeklődöm! Köszi szépen!!!
2012. jan. 31. 14:52
 3/6 Anettkéttével ***** válasza:
Jaja! Sajnos nekem is ilyen gondjaim voltak, ezért kezdtem el használni. A kozmetikusom ajánlotta. Nekem nagyon bevált. Csodát ne várj, nem lesz olyan a bőröd mint a babapopsi, de a pattanások jó nagy arányban csökkennek, az arcbőröd pedig nem szárítja ki. Mára alig fordul elő 1-2, és az is csak a menstruációs időszakban...:)
2012. jan. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Meggyőztél! Köszi szépen! Kipróbálom :)
2012. febr. 1. 09:40
 5/6 anonim válasza:

Anettkéttével

Írtad, hogy otthon vagy a témában ezért lenne hozzád egy kérdésem. Seborrheas-ekcémás száraz börre milyen krémet(natur) tudnál ajánlani? Az arcom és a kezem is elég száraz(föleg most télen) és érzékeny(fehér) börrü vagyok. Ha ez számít akkro 20 éves vagyok(F)

Kérdezőnek bocsi az offért!

2012. febr. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ha válogatni akarsz sok sok natur bio termék között

akkor biokirály nál néz körül

tulasi logona dr organic yamuna himalaya,

minden ami számít van:))))))

remélem tudtam segiteni

2014. jan. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!