Fáj ha tetoválnak?

Figyelt kérdés
2012. jan. 28. 23:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. jan. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hát szerinted? Végülis csak tűvel szúrkálnak, mi fájna ugyan benne?:D
2012. jan. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

uhh, ez miatt nem tudom hogy legyen e :*(

félek hogy nem bírnám ki

2012. jan. 28. 23:57
 4/14 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem fáj, tapasztalatból mondom. Ha meg kicsi a fájdalomküszöböd, akkor vegyél a gyógyszertárba lodikain krémet, és mielőtt tetoválnának fél órával kend be, és úgy nem lesz problem. :)
2012. jan. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én meg tapasztalatból mondom, hogy egy tetoválás fáj. persze nem a félszer félcentis csillagocskákról beszélünk :))
2012. jan. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem meg az egy centis csillagocska is baromira fáj, nem ezen múlik hogy mekkora hanem hogy hova készül. Annyira birom mikor azt mondják "egyáltalán nem fáj", igenis fáj csak ki nehezebben, ki meg könnyeben bírja.
2012. jan. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Másodpercenként több száz tűszúrás...szerinted? :D Ha kicsi még jobban fáj szerintem. Az enyém lezsibbadt időbe, mondjuk satírozott is. Jobban ott fájt, ahol közel volt a csont, ott éles szurkálást éreztem. Ez a 1,5-2 óra kibírható, és jobban utáltam amikor gyógyult, és viszketett nagyon.
2012. jan. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Mikor én csináltattam, én úgy voltam vele, hogy jó, fáj, de ki fogom bírni, nem lesz gáz. Egy nappal előtte az egyik ismerősöm annyira beijesztett, hogy majd sírni fogok, meg minden, hogy majdnem remegtek a lábaim, mikor leültem, hogy na, akkor mehet. És abszolút semmi. Lehet, hogy mert sokkal durvábbra készültem fel, vagy csak olyan helyen volt, ahol nem fáj, nem tudom, de én alig éreztem. Volt, ahol jobban fájt, de akkor is csak pár másodpercig. A tetoválós közben törli le a szétfolyt festéket, addig is pihen a bőröd. Ne félj ettől.

Persze, függ attól is, hová akarod csináltatni. Én a derekamra csináltattam, oldalra, a csípőmnél abszolút nem fájt, a fenekem felé, ahol úgymond "zsírosabb" volt a bőr, nekem ott fájt jobban. Illetve szerintem ott is fáj, ahol nagyon vékony a bőr.

Szóval szerintem ne hallgass senkire, aki azt mondja, hogy alig lehet kibírni, mert ki lehet. Nekem semmi bajom nem lett tőle :)

2012. jan. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

köszi, hát még gondolkozom rajta

22/L

2012. jan. 29. 22:16
 10/14 anonim ***** válasza:

hova akarsz varratni?


nekem van a csuklómon és a tarkómon, csuklóra csináltattam először, állítólag ott az egyik legfájdalmasabb. Első öt percben fájt úgy szó szerint, utána csak bizsergett. Inkább égető érzésnek mondanám, de nem vészes.

Ha nézed, jobban fáj :)

Tarkómon meg épphogy éreztem :)

2012. jan. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!