Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a póthaj és a tetkó előnyei...

Mi a póthaj és a tetkó előnyei és hátrányai?

Figyelt kérdés
2012. jan. 28. 21:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem...

póthaj: látszik, hogy mű... Ha elég sokat költesz rá, szakemberrel jó minőségűt csináltatsz akkor nem feltűnően mű. De én valahogy nem tudnék megbarátkozni a gondolattal, hogy másnak a levágott haja van a fejemen..pfúúj...


tetkó: ha egy bazinagy, egész karodon szétterülő tigrist varratsz magadra, akkor lehet hogy az állásinterjún ez nem fog tetszeni a cégnek és lehet h emiatt nem vesznek fel... Általában olyat ajánlott csináltatni, amit el tudsz takarni. Ezenkívül ha megöregedsz veled öregszik a tetkó is, és egy aszott nonfiguratív minta az egész hátadon nem túl szép... + ha tényleg komolyan szeretnél egyet akkor nem árt valami elismer művésszel csináltatni, mert könnyen el lehet rontani és egy életen át rajtad marad..

2012. jan. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem lehet megmondani hogy a póthajak többsége műnek látszik-e mert ha jól van megcsinálva akkor nem tudod hogy mű ha meg látszik hogy pót akkor rögtön kiszúrod és megjegyzed, így mindenki azt hiszi hogy ő rögtön látja hogy kinek mű és kinek igazi, pedig lehet hogy egy jól megcsinált póthajat hittél igazinak szóval baromság ez a teória hogy a póthaj műnek hat.

Más levágott haja. Na és. A szervátültetés nem undorító? A bőrkabát, bőrcipő nem undorító? A gyapjú szövetek nem undorítóak? Húst enni nem undorító? Tejtermékek enni nem undorító?

Nagyon fellengzős azt állítani hogy a póthaj gusztustalan dolog.


A tetkóról nem tudok nyilatkozni. Én nem tetováltatnék mert az tartós.

2012. jan. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
jogos=)
2012. jan. 30. 14:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!