Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanás ellen mi a jobb...

Pattanás ellen mi a jobb Gyogyszer vagy Kkrém, Kenőcs?

Figyelt kérdés

Kinek mi a véleménye a pattanásokról mi a jó ? Krém , kenőcs , kinek mi vállt be? Gyógyszer abból is melyik?

Én 4hónapja járok kozmetikushoz rendszereséggel hát mindig szép az arcom utána egy két hétig amig nem jönnek ki ujra , ez ellen mit tudok tenni?


2009. máj. 30. 00:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Elsőre azt javasolnám h ha eszel olajos magvakat, vagy chipset, vagy túl sok csokit, vagy bármi olyan ételt ami zsíros vagy iylesmi attól lehetsz pattanásos. Pl. én mióta nem eszem chipset meg ilyeneket azóta sokkal szebb az arcom..oké van rajta pár pati.. de akk is sokkal szebb... de ha nem ez az oka.. hanem a hormonok.. akk pl. ötvözheted a krémet és a gyógyszert. Nekem pl. a krém vált be de már olyat is hallottam akinek más. Próbáld ki! Jaaa!! igen el is felejtettem.. ha nem alszol eleget akk attól is csúnyább lehet a bőröd... ezt is tapasztalatból mondom :P .. ha eleget alszol akk szebb lehet majd! :) Sok sikert..hátha vmelyik beválik! :)
2009. máj. 30. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
zynerit - ez gyógyszertárban kapható és nagyon jó, nekem ez teljesen bevált
2009. máj. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
zynerit a legjobb
2009. jún. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem a Skin Control segített.
2013. febr. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!