Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen haj illene nekem?

Milyen haj illene nekem?

Figyelt kérdés

15 éves fiú vagyok,

nem valami atletikus testalkatú (a pocakom nem is lenne baj, csak a mellem olyan mint egy lányé, de dolgozom rajta) és szerintem az arcom is nagy. Nincs hosszúkás arcom, inkább széles és kerek (vagyis inkább olyan téglalap).

A lényeg az, hogy eddig anyum nyírt, egyszer voltam fodrásznál kiskoromban és úgy fésültem a hajamat, ahogy kinőtt.

Szeretnék majd nemsokára elmenni egy fodrászhoz, de nem tudom mi állna jól, mert ha tükörbe nézek, mindig olyan nyominak érzem magam. Szóval az lenne a kérdésem, melyik haj illene egy enyhén súlyos, nagyfejű fiúhoz? (ha van saját ötletetek linkeljetek képet)


[link]


[link]


[link]


[link]


Ezek tetszenek, de ottvan bennem az érzés, hogy "áhh, ez neked úgyse áll jól".

Aki hasonló cipőben jár/járt az mit kezdett a hajával?


2012. jan. 28. 18:57
 1/3 A kérdező kommentje:
Vagy linkelnétek olyan képet ahol pufibb fiúknak ilyen a hajuk?
2012. jan. 28. 19:12
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem személy szerint nem tetszik ez a focista frizura. Alapból a hosszú hajú fiúk jönnek be, de mindenkinek más haj áll jól. Most milyen a hajad?

Szerintem amúgy teljesen jó ha csak egyszerűen rövidre van vágva. Viszont ha neked ezek tetszenek, próbáld ki. Ha meg nem fog jól állni, még mindig le tudod vágatni rövidebbre. :)

17/l

2012. jan. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Elég unalmas most a hajam. Nem olyan hosszú, hogy a szemebe lógjon, csak így oldalra van fésülve. Ezért szeretnék újítani. Azt is szeretem amikor rövidebb, és akkor kicsit feláll, és úgy van elfésülve.
2012. jan. 29. 21:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!