Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megpróbáljam a rasztát?

Megpróbáljam a rasztát?

Figyelt kérdés

Egyszer már volt hosszú hajam(kb vállig érő) be akartam rasztázni de a szüleim lebeszéltek róla; hogy kihullik a hajam meg hogy kopaszodok tőle.Azóta levágattam a hajam és most megint feléledt bennem hogy jó lenne.Megpróbáljam megint szerintetek?(és tényleg káros ennyire?)


Ha lehet olyan válaszoljon aki raszta hajú!!


17F



2012. jan. 28. 16:28
 1/8 anonim ***** válasza:
bocsi én nem vagyok raszta, de az egyik ismerősöm az volt. ő először csak 1 tincset csináltatott meg rasztásan, aztán később az egészet. kb. 1 évig volt raszta, aztán kibontatta, és mesélte, hogy egy csomó haja kihullot, miután kibontották neki.
2012. jan. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen ez igaz mivel raszta haj alatt nem hullik a haj hanem megragad és ez kibontás közben mutatkozik.nem vagyok tudós de úgy tudom napi 30-40 hajszál kihullik(nem biztos nem értek hozzá) és ha úgy nézed 1 év alatt beszorozva ennyi hajjal az bizony sok...
2012. jan. 28. 16:48
 3/8 anonim ***** válasza:
jaja igazad van. :) de szerintem attól is hullhat, hogy a raszta tincsben a haj megtörik és ott is kitud hullani a hajszálnak a fele. de szerintem ha a stílusod megvan hozzá akkor a raszta szép. :)
2012. jan. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen ha kibontod az haj hullik ki ami amúgyis csak a raszta miatt nem tudod kieseni, egy akár 100 hajszál is kijöhet (ez még normális ) szóval ez miatt ne aggódj.

Nekem rasztám van nem fogsz kopaszodni, nyugi :)

2012. jan. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
* egy nap :D
2012. jan. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

a raszta szép a raszta jó

egéséges mert egy idő után nem zsírosodik a hajad

én is raszta voltam leszek csak nekem a munkamiatt vágattam le de csak akkor csinálltasd meg ha ismered a vallást túl sok a kamu raszta :s

nincs vele sok baj csak ne legyél lusta utána horgoni ;D béke !

2012. febr. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Az én hajam elég hullós meg vékonyszálú is volt, most három hónapos a rasztám és teljesen jól megvan, imádom :D Mondjuk szerintem hozzátartozik, hogy utána 3 centis lesz a hajad egy ideig, mert ha esetleg meg is marad valami kibontás után az annyira össze lesz törve, hogy szép se igazán lesz (ismerősöm tapasztalata).
2012. márc. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ez igy van :P nagyon sok hajat vesztessz mivel a horgolasnal meg tupirozasnal sok hajszal elszakad,es kibontasnal is rengeteged elkell szakitani hogy szetjojjon,am eggyaltalan nem karos,sot elso 2-3 honapban nem mosod akkor piszkos es zsiros lesz de ha letelt ez az ido mosthatod heti 2 X is akar termeszetes alapanyagu samponnal es tisztabb lessz a fejed mint masnak..mivel a raszta nem a kosztol all ossze ahogyan azt sokat hiszik..nekem is megvan 5 honapja magamnak csinaltam es egyaltalan nem koszos:) pedig en csak havonta 1 X mosom ,sok sikert hozza:D
2012. márc. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!