Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A fodrász tud tupírozni úgy,...

A fodrász tud tupírozni úgy, hogy tartós legyen? (Válaszolj a Zöld kezecskéért! (a többi lent) )

Figyelt kérdés
Úgy értem van olyan, hogy tartós tupír? Mert emo-s hajat szeretnék csináltatni magamnak, és nem akarom minden nap tupírozni meg hajlakkozni. Azt szeretném, hogyha tartós lenne, mint a festék. És esetleg olyant, hogy egyenes maradjon sokáig? Mert nekem hullámos a hajam...:)
2012. jan. 27. 23:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Tartós tupír nincs. Egyenesíteni lehet tartósan, de azt csak nagyon göndör hajnál szokták csinálni. Szerintem hullámos hajra meg sem csinálja a fodrász, nagyon tönkreteszi a hajat.
2012. jan. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tarós tupír? Ez aranyos :), de nem létezik! Egyébként sem tesz jót a hajadnak a rendszeres tupír és a vasalás sem. Elgyengül és törni fog.
2012. jan. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Akkor mit javasoltok? Mert szeretnék valami különlegeset szeretnék, amiben van több szín. Én mondjuk emo-sat akartam volna, úgy hogy szőkére festetem a hajamat és rakatok bele zöldet, feketét meg rózsaszínt..:D Van valami ötletetek??

Am köszi az eddigi válaszokat! Ment az ígért Zöld kezecske!!;D

2012. jan. 27. 23:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!