Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen színű lesz a hajam?

Milyen színű lesz a hajam?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Jelenleg sötétbarna hajam van,amit 1évig feketére festettem.Nagy nehezen megszabadultam tőle, fodrász segítségével.Viszont amikor utoljára voltam nála figyelmeztetett, hogy ha otthon szeretném festeni,akkor semmiképpen ne sötétbarna-középbarna festékkel,mert megint fekete lesz a hajam tőle.Most viszont festés előtt állok, így voltam ma drogériában és Mézszőke hajfestéket vettem.


Az érdekelne,hogy ha ezzel holnap befestem a hajamat milyen színt kapok? Valakinek esetleg tapasztalat ezzel kapcsolatban? Vagy fodrászok?

Köszönöm szépen a válaszokat. :)


Amúgy,ha számít,ilyet vettem:


[link]


És most kb. ilyen színű a hajam:


[link]


2012. jan. 27. 17:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Talán pár árnyalatot világosít. Alig észrevehető lesz az eredmény, de jól teszed hogy apránként világosítod a hajad!
2012. jan. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. :)

Megcsináltam,hát elég érdekes színű lett,felül ahol picit világosabb volt a hajam vörösesbarnás lett,többi rész pedig sötétbarna,mint volt. :D

Elég érdekesen nézek így ki,holnap veszel barna festéket és a "vöröses" részt befestem vele.Eldöntöttem,hogy maradok a sötétbarna színnél,nem kell nekem világosabb.Szép hosszú hajam van,amit még amúgy is tovább növesztek,és inkább nem fogom a szívatás-festegetéssel tönkretenni. :)

2012. jan. 29. 19:45
 3/3 anonim ***** válasza:
nem is lehet világosabb, mivel a hajad vége festve van. és festék festéket nem világosít. a töve meg le van nőve ezért lett vörös, festékkel max 3-4 árnyalatot világosíthatsz. ez meg kb 7-8 árnyalat volt..
2012. febr. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!