Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A szempillagöndörítés árt a...

A szempillagöndörítés árt a szempilláknak?

Figyelt kérdés
2012. jan. 26. 15:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen. Főleg amelyik melegíthető. Ne spirálozás után használd és ne is túl sűrűn. Ha használod, akkor szerintem szerezz be valami ápoló olajat is, amivel rendbe szedheted majd a pilláidat... Pl ricinusolaj.
2012. jan. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy dús hosszú a szempillám, de egyenesen áll. még nincs göndörítőm, de gondolkozom rajta.
2012. jan. 26. 15:40
 3/10 anonim ***** válasza:
Az összecsípésnél kell óvatosan,nehogy eltörd.
2012. jan. 27. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kb. másfél éve használok (nem melegíthető) szempillagöndörítőt szinte minden nap, és semmi baja nem lett a szempilláimnak, nem hiszem, hogy ártana neki.
2012. jan. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
hát én félek, hogy kihullik vagy ilyesmi :s
2012. jan. 27. 19:12
 6/10 anonim ***** válasza:
én is használok, de nem hullik a pillám. Ha rendeltetésszerűen használod, neked sem fog. A műszempillázástól hullana viszont
2012. jan. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem sincs semmi baja, én is mindennap göndörítem+vízálló spirált is használok, és semmi baja a pilláimnak.

Gumisak.. nem tudom hogyis tudná eltörni a pillákat... Nekem pl ha nem festem ki 2-3 mp-en belül göndörítés után, akkor kezdenek lekonyulni.-ezt most arra írtam, hogy csak meghajlítja kicsit őket, nem töri meg.

Én is ápolom ricinussal, meg olívával. Mert egyébként törpe pilláim lennének.:)


Nem melegítőset használok.

2012. márc. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Dejó :D Akkor veszek egyet én is. és ricinus-olajat is. :)
2012. márc. 4. 20:12
 9/10 anonim ***** válasza:
Kinga te vagy az? AMÚGY szerintem nem lesz baja a göndörítőtől.
2012. máj. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem vagyok Kinga ._.

de köszönöm :))

2012. máj. 14. 14:10

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!