Ez bevált valakinek?

Figyelt kérdés

[link]


puha lesz tőle a haj?....(azt nem szeretem,ha a samponozás után kemény tapintású lesz a hajam..)


2012. jan. 26. 12:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Húha, én nem próbáltam még. De ha puha tapintású hajat szeretnél, akkor ne samponnal, vagy legalábbis ne csak samponnal próbálkozz. Bármilyen samponod is van, az a dolga, hogy 'habzódjon', nem tudom szebben mondani, és az meg minden esetben szárítja is a hajat. Egyébként nekem kiskoromban anyum mindig wu2-vel mosta a hajam, és elég kellemetlen élményeim vannak róla, minden egyes alkalommal belefolyt a szemembe és valami istentelenül csípett, én meg vonyítottam, mint egy kutya... :D
2012. jan. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez egyáltalán nem vált be nekem, a hajvégeket totál kiszárította, felül meg irtó gyorsan zsírosodott. Nekem eddig ettől lett a legpuhább a hajam, sokkal puhább, mint bármi mástól:

[link]

2012. jan. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!