Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szoliba mibe szoktatok bemenni?

Szoliba mibe szoktatok bemenni?

Figyelt kérdés
bugyi? mert pl. hallottam olyan szolit ami be volt kamerázva .. és hogy kell használni? még sosem voltam.
2012. jan. 25. 22:13
 1/4 anonim ***** válasza:

A bőrömben, leginkább. Mivel azt szeretném lebarnítani. Ha hagysz magadon ruhát, az ugyanolyan idétlen lesz, mint a strand után.

Ha meg kamerázva van, az kőkeményen törvényellenes, mivel emberi jogokat sért.

Használatot jobb helyen elmondják, de alapvetően elmondod, hány percet szeretnél, kifizeted, bemész, levetkőzöl, beállsz/befekszel, megnyomod a Start gombot, aztán ha lekapcsoltak a csövek, kimászol, felöltözöl, távozol. :)

2012. jan. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen:)
2012. jan. 25. 22:51
 3/4 anonim válasza:
Hát pedig idétlen vagy sem,de én bugyiba szoktam bemenni. A lehető legkisebbre leszoktam tűrni,és kész. :) Ja és hogy ott marad a helye a bugyinak,azzal nem szoktam foglalkozni :D
2012. jan. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Teljesen meztelenül ez nem is kérdés, minden mást magaom hagyni hülyeség.
2012. jan. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!