Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek mitől lehet?

Szerintetek mitől lehet?

Figyelt kérdés
A problémám az lenne hogy már legalább 2 hónapja az egyik mellbimbóm mintha ki lenne száradva.kipróbáltam már pár krémet ami jó kiszáradásra de egyenlőre sikertelenül.van valami jó tippetek ami esetleg elmulasztja?
2012. jan. 25. 11:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kiszáradva van, hanem a bimbó kivezetőnyílásaiban (ahol majd az anyatej kijön) az elhalt hámsejtekkel tele van és talán el is van dugulva ami ránézésre olyan mintha ki lenne száradva (nekem is szokott ilyen lenni)

Én azt szoktam csinálni hogy ilyenkor jó sokáig áztatom magam a kádban mert akkor ezek az elhalt sejtek megszívják vízzel magukat és világosabbak lesznek...

utána marha óvatosan egy szemöldökcsipesszel elkezdem kezdeni a bimbómból ezeket a kis fehér elhalt sejtekből álló ízéket... de nagyon vigyázz rá hogy ne csípj bele a bimbódba... nem olyan fájdalmas mint amilyennek hangzik de nem is kellemes

másrészt én azért is szoktam ezt csinálni mert ha majd egyszer gyereket akarok (ami még jóval odébb van) akkor ne legyen olyan gondom hogy el van dugulva a tejvezeték... egészségesem ha havonta egyszer azért kiszeded a nem oda illő dolgokat...

21/L

2012. jan. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ekkora hülyeséget még nem olvastam, a tejvezeték a mell belsejében van, azt te kívülről nem is látod. Semmi köze az általad leírt problémának ahhoz, hogy a tej onnan távozni tudjon! Ad.1!! Ad.2.: ne csipegessétek semmivel ezt a testrészt, mert nagyon komoly baj is lehet belőle. Ha valaki naponta tisztálkodik és megtörölközik, már meg is oldotta ezt a problémát! Nagyon vigyázzatok, mert ez lesz gyermeketek első hónapjainak FŐ ÉLELME! Addig próbálkoztok, míg baj lesz!! (egy kétgyermekes édesanya, aki sokáig tudta ezzel az életfontosságú csodával, azaz az anyatejjel táplálni gyermekeit!!).

JA!!! És a kérdezőnek azt tanácsolom, hogy az első válaszadó javaslatának megfogadása helyett inkább keressen fel egy szakorvost, mondjuk egy bőrgyógyászt, vagy egy nőgyógyászt a problémájával, jobban fog járni!!!

2012. jan. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!