Hogy csinálták?

Figyelt kérdés
Régen, akár 2-300 évvel ezelőtt is csináltak olyan szép frizurákat, egyenesből hullámosat, hullámodból göndört stb. Hogy csinálták meg? Mivel rögzítették, hiszen még nem volt hajlakk?
2012. jan. 24. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Hajcsavarókkal csinálták. Abban aludtak. De lehet, hogy kentek is még rá valamit, de ezt már nem tudom.
2012. jan. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát azt sejtettem, hogy hajcsavarókkal, de mivel rögzítették később? Én is szoktam úgy aludni, legalábbis régen próbálkoztam vele, de kb egy óra alatt kilógta magát. 200 éve meg nem volt ritka a derék alatti haj, szépen megcsinálták aztán egész éjszakai bálozás után sem ment tönkre a gyönyörű haj. Hogyan?
2012. jan. 24. 21:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, h akkoriba hogy csináltàk, de most is lehet haj lakk nèlkül fixàlni. Ha sörrel bekened a hajad, akkor nagyon sokkáig meg maradnak a fürtök, sokkal jobb mint a haj lakk, ès nem is olyan káros.
2012. jan. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A másik meg, általában nem annyi volt a frizura, hogy becsavarták, és kész. Ebből az alapból nagyn bonyolult tornyok, kontyok stb. készültek, millió hajtűvel, max. pár tincs maradt szabadon. Ezeken ugye látszanak a hullámok, de ritkán hordták kiengedve.

Első voltam.

2012. jan. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hajsütővas is már létezett (az ókor óta) és hajolajakat is használtak.
2012. jan. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!