Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Most akkor szabad használni...

Most akkor szabad használni fémreszelőt a sarokbőrre, vagy sem?

Figyelt kérdés
Nagyon ronda a lábam, pedikűröshöz nem jutok el, a habkő nem viszi le. Egy időben használtam fém reszelőt, de állítólag nem szabad. Mindenesetre tegnap már nem bírtam, lereszeltem pedegg-gel... nagyon szép lett, de ártok vele? Amúgy pedikűrös mondta, hogy hozzá ne nyúljak, de már nem tudom, miért...
2012. jan. 24. 10:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
:) én is hallottam arról, hogy fémmel nem szabad reszelni, bár az okát én sem tudom, de mindenesetre nem reszelem vele. Egy időben nekem sem szedte le a habkő, nem is tudom, hogy akkor mit csináltam vele, de azóta kitaláltam egy új módszert, amivel viszont pillanatok alatt leszedni a habkő! Nem tudom, hogy te hogy csinálod, de én zuhany alatt, vizes a lábam is és a habkő is, sőt én még szoktam rá egy kis tusfürdőt is tenni, hogy " ne tapadjon annyira", és szerintem max. 1 perc alatt leszedni az egészet :)
2012. jan. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A femreszelöröl nem hallottam hogy nem szabad,es miert?Ha a pedegg leviszi hasznald,nem hinnem hogy artanal vele,sokan otthon reszelik a sarkukat,en sem voltam meg soha pedikürösnel.En egy masmilyen reszelövel,nem is reszelö mert zsilet van benne,azzal huzom le a bört,meg habköt hasznalok.Es miert mondta a pedikürös hogy ne njulj hozza?Gondolom hogy ö csinalja meg.

[link]

2012. jan. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Azért nem ajánlatos otthon nekiesni a bőrkeményedésnek, mert nagy az esély, hogy valaki túlszedi a bőrt, vagy ha pengével csinálja, akár bele is vághat a bőrébe. A bőrkeményedést sose szabad teljesen leszedni, mert fájdalmas lesz, és védekezésképpen hamarabb visszatermelődik a szaruréteg. Egy vékony réteget mindig kell hagyni.
2012. jan. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Általában recés marad utána az ember lába, és száraz. Vagyis centis halott bőrréteg helyett hiába marad milliméteres, csúnyább lesz. Ha utána kisimítod habkővel, teljesen rendben lesz.

Nyugi, ha nem kenegetem és habkövezem NAPONTA, az enyémet is csak a fémreszelő viszi le.

2012. jan. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Akkor használom, csak óvatosan.

2012. jan. 24. 19:07
 6/6 anonim ***** válasza:

3-as vagyok

Elárulnátok, hogy mi nem tetszett a válaszomban?

2012. jan. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!